خانه / یو پی اس / یو پی اس offline

یو پی اس offline

یو پی اس offline

یو پی اس offline : انواع یو پی اس ها به دو دسته تقسیم میشود که به دو ویژگی آفلاین و آنلاین هستند.

یو پی اس هایی که به شکل آفلاین عمل میکند به صورت اتومات منتظر میماند تا برق شهر قطع و برق مصرف کننده ها قطع شود شروع به کار میکند و برقی که در باتری ذخیره کرده است را تبدیل به برق متناوب میکند.

یو پی اس offline
یو پی اس offline

یو پی اس online

و به دستگاه های مصرفی داده میشود و یو پی اس های آنلاین به این شکل کار میکند در هر لحظه برق را تبدیل به برق متناوب میکند.

این کار تمام مدت انجام میدهد دلیل این کار این است که در صورت قطعی برق درجا به دستگاه هایی که متصل به او است برق مورد نیاز را بدهد.

 اما در دستگاه های یوپی اس های آفلاین بعد از چند ثانیه به دستگاه های مصرف کننده برق میدهد.و در یو پی اس های آفلاین خرابی کمتری به وجود می آید نسبت به یو پی اس های آنلاین دلیلش این است که در یو پی اس ها همش در حال تبدیل جریان برق در باتری تبدیل به برق متناوب برای دستگاه های مصرفی تولید میکند و سریع تر به مشکل میخورند.

در یو پی اس های آفلاین خرابی کم تری به وجود می آید چرا که تبدیل برق شهری به برق متناوب برای دستگاه های مصرفی خرابی بسیار کم تری به وجود می آورد ولی کار کرد یک یو پی اس بین یک تا دو سال است چرا که به دلیل ذخیره ی برق شهری نیاز به تعویض کردن دارد و در یو پی اس های آنلاین به دلیل کار کرد زیاد ممکن است به تعمیر نیاز داشته باشد چون کارکرد یو پی اس آنلاین نسبت به یو پی اس آفلاین بیشتر است .

 ما این امکان را فراهم کردیم تا به شما مشاوره کامل در مورد نیاز به تعمیر یو پی اس را به شما بدهیم.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *