خانه / یو پی اس apc / یو پی اس apc

یو پی اس apc

یو پی اس apc

یو پی اس apc و نمایندگی فروش یو پی اس apc و یو پی اس دستگاهی است که تامین انرژی الکتریکی در زمان قطع برق را بر عهده دارد و هم چنین از ورود نویز به دستگاه ها جلوگیری کرده ومانع  آسیب رسیدن به دستگاه ها ی متصل شده خواهد شد.

یو پی اس به عنوان یک دستگاه واسط میان برق شهری و دستگاه های مصرفی قرار می گیرد و به این وسیله برق مورد نیاز شبکه را تامین می کند اهمیت یو پی اس را اینگونه می توان بیان نمود که در بسیاری از مکان ها قطع برق حتی به مدت زمان بسیار کوتاه چند دقیقه ای بسیار مشکل آفرین خواهد بود و می تواند خسارات بسیاری را به سیستم وارد نماید.

برای مثال شرکت هایی که به سیستم و شبکه ی خود احتیاج بسیاری دارند و این سیستم رایانه ای باید به صورت مداوم روشن بوده و کار کند ، بنابر این با قطع برق بدون شک عمل کار این شرکت مختل خواهد شد.

نمایندگی فروش یو پی اس apc

اغلب با توجه به قیمت یو پی اس ها افراد ضرورتی برای خرید آن نمی بییند ، اما ممکن است نوسانات برق و اختلالاتی که در جریان برق اتفاق می افتد و وارد سیستم می شود باعث خرابی تعدادی از دستگاه ها شده و هزینه ای را که به بار می آورد بسیار بیشتر از هزرینه ی خرید یک یو پی اس باشد.

بنابراین یکبار هزینه کردن برای خرید یک یو پی اس خیلی بهتر از هزینه کردن چند باره برای تعمیر وسایل دیگر می باشد.

یو پی اس ها دارای مدل های گوناگونی می باشند که یکی از مدل های معروف آن ای پی ای پی اس می باشد ، البته مدل های بسیار دیگری نیز وجود دارند که برای مثال می توان یو پی اس فاراتل را نام برد.

با توجه به امکانات ، توان ، قدرت و ظرفیت باتری که هر یو پی اس دارد قیمت آن متفاوت خواهد بود که بهتر است با توجه به نیازی که وجود دارد خریداری شوند .

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *