خانه / یو پی اس / یو پی اس 12 ولت

یو پی اس 12 ولت

یو پی اس 12 ولت

یو پی اس 12 ولت : یو پی اس 12 ولت یکی از تولید های داخلی می باشد که از مدار آنلاین استفاده می کند و خروجی برق در این یو پی اس 12 ولت می باشد.

این دستگاه به دلیل دامنه خروجی که دارد برای استفاده در وسایل بسیاری که مصرف کننده ی برف مستقیم می باشد مناسب است و دلیل دیگر این است که  این دستگاه هم دارای خروجی برق مستقیم و هم پورت خروجی برق 220 ولت می باشد .

ویژگی دیگر این یو پی اس ها این است که انها دارا مدار کنترلی هوشمند می باشند و می توانند مصارف را کنترل کنند . در اصل می توانیم بگوییم که این دستگاه برای محیط ها و مصارف خانگی و اداری کوچک و محمدود مناسب بوده و نسبت به یو پی اس های دیگر قیمت ارزان تری دارند .

باتری یو پی اس 12 ولت

توان دخیره ی باتری این یو پی اس ها کمتر ازر 10000 ولت می باشد و معمولا خدود 500 تا 5000 ولت را می توانند ذخیره سازی نمایند . همچنین عمر مفید این دستگاه ها را می توانیم با توجه به کیفیت و نوع باتری که در آنها به ککار برده می شود در حدود 5 تا 10 سال بدانیم .

وضعیت کلی دستگاه و همچنین باتری نیز از طریق صفحه نمایش دیجیتالی این دستگاه قابل مشاهده می باشد و برخی از این یو پی اس ها نیز دارای پورت مربوط به اتصال مدیریت می باشند .

نکته ی قابل ذکر این است که یو پی اس 12 ولت به دلیل توان کمی که در ذ خیره سازی انرژی دارند برای مصارف خانگی و اداری و همچنین محیط های کوچک و محدود کاربرد دارند و نمی توان از آنها در محیط های بزرگ تر با تعداد دستگاه های بیشتر استفاده نمود .

معمولا در زمان ذخیره سازی در این یو پی اس ها 3 تا 5 ساعت می باشد و همین امر است که آنها را برای استفاده های متمرکز مناسب می کند

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *