خانه / یو پی اس / یو پی اس مخصوص دوربین مدار بسته

یو پی اس مخصوص دوربین مدار بسته

یو پی اس مخصوص دوربین مدار بسته

یو پی اس مخصوص دوربین مدار بسته تنها چیزی که همه سیستم های امنیتی مشترک نیاز دارند، نیاز آنها به یو پی اس فاراتل است. با افزایش نیاز به پوشش 24/7 و قابلیت اطمینان ضبط، سیستم شما همچنان به کار خود ادامه خواهد داد در صورتی که شبکه یا کایل های برق و حتی برق منطقه ای نتواند کار کند؟

در حالی  که قابل اعتماد است، فشار مداوم بر روی سیستم برق اصلی به این معنی است که شکستهای برق در حال افزایش است و نوسانات در کیفیت قدرت مانند شتاب، ناگهانی و قهوه ای است.

سیستم تامین برق اضطراری

برای اطمینان از تداوم استفاده از دوربین، ضبط و سیستم های IP در هنگام خرابی برق عرضه یا کیفیت، یک سیستم پشتیبان یا پشتیبان به عنوان اولین نقطه در تامین خدمات مورد نیاز مشتریان ضروری است.

امنیت برای سیستم های امنیتی

سیستم های یو پی اس تامین کنندگان پیشرو در فروشندگان مستقل بریتانیا از راه حل های قدرت آماده به کار با 20 سال متخصص در تضمین پیوستگی کسب و کار و سیستم است.

یو پی اس ارزان مخصوص دوربین مدار بسته

ترکیب این با دسترسی ما به وسیع ترین مجموعه ای از محصولات موجود و بدون توجه به هیچ یک از تامین کنندگان، ما اجازه می دهد تا با شما کار کنیم تا راه حل دقیق قدرت آماده به کار را برای شما یا نیازهای مشتری شما ایجاد کنیم.

قدرت آماده به کار برای دوربین های مدار بسته و سیستم های نظارت

این که آیا شما نیاز به یک سیستم ضبط یک آنالوگ ساده و یک دوربین، یک سیستم IP که نیاز به حفاظت از نقاط مختلف انرژی دارد یا حتی بزرگترین سیستم های نظارت با استفاده از سرورهای متعدد و استابلایز یا یو پی اس، یک راه حل قدرت در حالت آماده به کار موجود برای مطابقت با شما وجود دارد نیاز دارد.

سیستم های روشنایی اضطراری

ما می توانیم طیف گسترده ای از مبدل های استاتیک و سیستم های باتری مرکزی را برای ارائه پوشش قدرت از کوچکترین به بزرگترین سیستم های متمرکز برای مطابقت با تمام مقررات ارائه.

کنترل دسترسی

یو پی اس apc مخصوص دوربین مدار بسته اگر نیاز به حفظ عملکرد سیستم های دسترسی در صورت عدم قطع برق یا نیاز به نگهداری سیستم های اطلاعاتی برای کنترل مداوم وجود داشته باشد، سیستم برق آماده به کار را می توان در سیستم گنجانیده شده است.

برای ثبت سفارش خود با مشاوران فروش ما تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *