خانه / یو پی اس / یو پی اس صنعتی

یو پی اس صنعتی

یو پی اس صنعتی

یو پی اس صنعتی و قیمت یو پی اس صنعتی و یو پی اس صنعتی یکی از مدل های گوناگون یو پی اس می باشد و همانگونه که از اسم آن پیداست برای مصارف صنعتی و کارخانجات به کار می رود.

این امر طبیعی است که یو پی اس هایی که در محیط های صنعتی به کار می روند با انواع معمولی آنها متفاوت باشند زیرا می بایست بتوانند توان مصرفی مناسبی را ذخیره کنند تا حداقل برق مورد نیاز دستگاه ها  به مدت 4 ساعت را تامین نمایند.

توان مصرفی در محیط های صنعتی در زمان استفاده از برق اضطراری می تواند گاها تا 500 کیلو ولت نیز می رسد به همین دلیل می بایست یو پی اس بسیار قدرت مندی برای این امر در نظر گرفته شود . این یو پی اس ها بسیار نیازمند مراقبت و نگهداری می باشند و باید محیط مناسبی برای آنها در نظر گرفته شود.

قیمت یو پی اس صنعتی

مهم ترین دلیلی که باعث می شود این یو پی اس ها فاراتل صدمه ببینند و از عمر آنها کاسته شود حرارت بسیاری است که در این دستگاه ها تولید می شود.

به همین علت محیطی که این دستگاه ها در آن قرار خواهند گرفت می باست بسیار خشک و خنک باشد . هم چنین در صورتی که چندین دستگاه وجود دارد هر کدام می بایست خنک کننده مربوط به خود را داشته باشد.

همچنین  می بایست کیفیت اسید و باتری نیز به صورت ماهانه بررسی شود تا در صورتی که مشکلی رخ داد سریعا پیگیری شود.

یکی دیگر از مواردی که در نگهداری یو پی اس صنعتی مورد توجه است ، سرویس این دستگاه ها به صورت دوره ای می باشد.

این امر باعث افزایش بهره وری و کارای سیستم نیز خواهد شد زیرا از به وجود آمدن مشکلات احتمالی و خرابی ها جلوگیری خواهد کرد و به نوعی باعث کاهش هزینه ها نیز خواهد شد.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *