خانه / یو پی اس / یو پی اس صنعتی atsys

یو پی اس صنعتی atsys

یو پی اس صنعتی atsys

یو پی اس صنعتی atsys قابلیت استفاده در زمینه های مختلف صنعتی و شرکتی را دارد.حال این سوال مطرح می شود که چرا باید از یو پی اس صنعتی استفاده کنیم؟

برق مصرفی شهر در طول شبانه روز دچار مشکلات زیادی می شود و ضریب اطمینان آن ا نمی باشد.در نتیجه در سیستم های برقی باید از دستگاه هایی استفاده کنیم تا ضریب اطمینان را به 1 برساند.

اکثر متخصصان این حوزه توصیه می کنند که از یو پی اس استفاده شود.یو پی اس بسته به نوع خود دارای رنج توانی مختلف می باشد.از چند صد ولت آمپر تا چند میلیون آمپر می باشد.البته انتخاب یکی از انواع وابسته به تجهیزاتی است که در سیستم قرار دارد.

برق شهر دچار مشکلات متداول نظیر قطع کامل برق،اضافه ولتاژ لحظه ای،افت ولتاژ لحظه ای،افزایش شدید ولتاژ یا کاهش شدید ولتاژ،نویز،اغتشاشات هارمونیکی،تاثیرگذاری سوییچینگ و نوسانات فرکانسی می شود.

وجود یو پی اس صنعتی در مدار باعث می شود این اشکالات برطرف شده و با تولید برق سالم از بروز خرابی ها و خسارت های مالی و جانی ممانعت کند.مثلا در حال کار با کامپیوتر شخصی اگر یکی از اشکالات به وجود آید ،به احتمال زیاد به سی پی یو و سایر قسمت های سخت افزاری کامپیوتر آسیب وارد می شود.

قیمت یو پی اس صنعتی

اگر یو پی اس صنعتی به درستی انتخاب شود در صورت بروز اشکالاتی نظیر تغییر ولتاژ خروجی،دوفازی شدن برق ورودی،اتصال معکوس باتری،اتصال کوتاه،رعد و برق و افزایش ولتاژ برق و…از تجهیزات سیستم به خوبی مراقبت کند.

شرکت ما از شما متقاضیان عزیز و محترم دعوت می کند تا برای افزایش اطلاعات خود در مورد باتری یو پی اس مقالات سایت را به دقت مطالعه کنید.

برای تهیه انواع یو پی اس های صنعتی می توانید با مشاوران متخصص ما تماس برقرار کنید.برای کسب اطلاعات دقیق در مورد یو پی اس صنعتی با ما تماس برقرار کنید.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *