خانه / یو پی اس / یو پی اس صنعتی سه فاز

یو پی اس صنعتی سه فاز

یو پی اس صنعتی سه فاز

یو پی اس صنعتی سه فاز و اینکه یو پی اس باید یک محصول استاندارد سازنده باشد و باید آخرین طراحی سازنده باشد که مطابق با الزامات مشخصات در آینده خواهد بود. واحد باید میانگین زمانی محاسبه شده بین شکست (MTBF) را داشته باشد که بیش از 24000 ساعت محاسبه شود، زمانی که یو پی اس با سرویس سالانه و تعمیر و نگهداری مجاز کارخانه ارائه می شود.

1.4.4 یو پی اس باید یک سیستم واحد باشد تا بار کامل را به عنوان مشخص شده در اینجا ارائه دهد. A (N + X) سیستم یو پی اس همسان باید برای انجام کار اضافی یا برای ساختن قدرت مورد نیاز برای برنامه مورد استفاده قرار گیرد.

یک سیستم یو پی اس اضافی باید هر یک از ماژول ها را برای ارائه بار کامل به عنوان مشخص شده داشته باشد. یک سیستم یو پی اس همپوشانی که برای نیروی ساختمان در نظر گرفته شده، باید طبق الزام مورد ارزیابی قرار گیرد.

باتری یو پی اس صنعتی سه فاز

عادی: قدرت خط AC باید به طور مداوم به یو پی اس عرضه شود. خروجی سیستم باید به بار بحرانی در محدوده ولتاژ و فرکانس مشخص شده متصل شود تا قدرت AC را تنظیم کند.

1.5.2 اختلال در ورودی ورودی: با از دست دادن قدرت ورودی نرمال، باتری باید منبع تغذیه DC را به اینورتر متصل کند به طوری که قطع برق AC به بار بحرانی هر زمان که منبع تغذیه ورودی AC از اعمال تحریم های مشخص شده یا شکست به صورت کامل.

1.5.3 عملیات عادی عملیات: هنگامی که نیروی ورودی دوباره روبرو می شود،باتری یو پی اس از DC منتقل شده به اینورتر از باتری های اضطراری به DC که توسط یک یکسوساز عرضه می شود، منتقل می شود. این فرآیند به صورت خودکار انجام می شود و نباید باعث وقفه ای در قدرت به بار بحرانی پایین دست یو پی اس شود.

یو پی اس صنعتی سه فاز تولید کننده باید دارای برنامه تضمین کیفیت با بازرسی قطعات ورودی، مجموعه های مدولار و محصولات نهایی باشد. تولید کننده باید یک مدیر QA تعیین شده داشته باشد که مسئول نظارت بر کلیه فرایند کیفیت QA و همچنین نمایندگان کیفیت کنترل مسئول فعالانه نظارت بر فرایند تولید است.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *