خانه / یو پی اس / یو پی اس دست دوم با ضمانت

یو پی اس دست دوم با ضمانت

یو پی اس دست دوم با ضمانت

یو پی اس دست دوم با ضمانت  ایا میتوان پیدا کرد؟

شرکت کیان صنعت با افتخار اعلام کرده که توسط این شرکت یو پی اس دست دوم با ظمانت ارایه میشود مدت ضمانت این شرکت نسبت به یک نوار قدرت ارزان ممکن است از تجهیزات محافظت کند، اما هیچ وقت برای خاتمه دادن به برق و سیستم شما سقوط متوقف نمی شود. برای این، شما یک پشتیبان باتری خواهید داشت که همچنین به عنوان یک منبع برق اضطراری (یا UPS) شناخته می شود.

آیا نمی خواهید همه چیز را بخوانید؟ شما می توانید با این برای 140 دلار یا کمتر به اشتباه بروید. این همان چیزی است که ما در اینجا در دفتر How-To Geek استفاده می کنیم و در صورت خرید شما کمی ارزان تر می توانید درآمد کسب کنید و تفاوت هزینه ها زیاد نیست.

منبع تغذیه بدون وقفه چیست؟

یو پی اس از دست دادن ناگهانی برق و قدرت موجب می شود دو دلیل اصلی آسیب به کامپیوتر و دیگر الکترونیک حساس شود. حتی نوارهای ارزان قیمت کارهای خوبی انجام می دهند که در برابر ضربه های برق محافظت می کنند اما هیچ گونه حفاظتی در برابر قطره در خطوط ولتاژ، ولتاژ خازنی، قطع برق و سایر مسائل مربوط به تامین برق وجود ندارد.

ups دست دو

برای محافظت از کامپیوتر شما در برابر وقفه های برق، شما نیاز به پشتیبان گیری باتری دارید. واحد های باتری یو پی اس مانند نوار های قدرت هستند که دارای یک باتری بزرگ هستند و یک بافر در برابر وقفه های منبع تغذیه ایجاد می کنند. این بافر می تواند از چند دقیقه تا یک ساعت یا بیشتر بسته به اندازه واحد باشد.

در تمام سالهای کار با کامپیوترها، اکثریت ناتوانی سخت افزاری را می توان مستقیما به اجزای سخت افزاری سخت افزاری در هنگام بستن و فرآیند راه اندازی (خصوصا در صورت وقوع برق یا خاموشی درگیر) مرتبط می شود.

یک واحد یو پی اس، حداقل با یک واحد بسیار کوچک، یک پنجره زمانی فراهم می کند که کامپیوتر شما می تواند به صورت زیبایی بسته شود یا به حالت خواب زمستانی ارسال شود و پس از قطع برق و یا سایر وضعیت های برق برداشته شود.

اگر وضعیت در حالی که واحد یو پی اس باقی مانده باقی مانده باقی مانده است، شما می توانید بدون وقفه از طریق طوفان کار کنید. حتی اگر شما درست در مقابل کامپیوتر نشسته باشید، بسیاری از واحد های یو پی اس با نرم افزار می توانند زمانی که دستگاه به قدرت باتری می آید، و در صورت عدم وجود آن به طور خودکار (و به طور صحیح) خاموش شود.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *