خانه / یو پی اس / یو پی اس خوب

یو پی اس خوب

یو پی اس خوب

یو پی اس خوب : یو پی اس یا منبع تغذیه بدون وقفه از مهم ترین تجهیزات و دستگاه های الکتریکی به حساب می آید که امروزه نیز بسیار کاربرد دارد . از یو پی اس ها می توان در تمامی محیط های اداری و تجاری و صنعتی و حتی محیط های مسکونی استفاده کرد .

یو پی اس ها از نظر نوع عملکرد به 3 دسته تقسیم می شوند که هر کدام مناسب محیط های خاص می باشند . برای مثال می توان از یو پی اس های آفلاین در محیط های مسکونی و یا اداری که تجهیزات بسیار حساس نیستند و یا این که اگر قطع برق طولانی شد توقف عملکرد دستگاه ها زیاد اهمیتی نداشته باشد استفاده کرد.

زیرا این یو پی اس ها تنها ویژگی های اولیه و کاربردی را ارائه می دهند . نوع دوم یو پی اس ها  ، یو پی اس آنلاین می باشند که به نوعی می توان گفت مدل پیشرفته ی نوع آفلاین می باشند .

یو پی اس ارزان خوب

برای محیط های حساس مانند پژوهشگاه ها یا محیط های نظامی هم می توان از یو پی اس های اینتراکتیو استفاده کرد . البته نوعی دیگری از یو پی اس ها نیز می باشند که صنعتی بوده و برای  کارخانه ها و محیط های صنعتی استفاده می شوند .

اگر می خواهید یک یو پی اس خوب خریداری نمایید می بایست ابتدا نیاز های خود را مشخص کنید ، تا بدانید به چه میزان توان و قدرت نیاز دارید . اگر یو پی اسی را که می خواهید خریداری نمایید توان مورد نیاز شما را ندارد می توانید با افزایش تعداد باتری های آن به بهبود عملکرد آن کمک کنید .

به این صورت اگر برق به مدت طولانی قطع شود یو پی اس می تواند مدت زمان بیشتری برق مورد نیاز را تامین کند . البته نکته ی دیگری که بسیار اهمیت دارد تعداد دستگاه هایی است که قرار است به یو پی اس متصل شود . به همین دلیل قبل از خرید یو پی اس تماما نیاز های خود را مشخص کنید .

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *