خانه / یو پی اس / یو پی اس خانگی

یو پی اس خانگی

یو پی اس خانگی

یو پی اس خانگی معمولا یو پی اس های خانگی نسبت به مدل های دیگر دارای توان های پایین تری می باشد و این امر طبیعی است که آنها قیمت کم تری هم نسبت به سایر یو پی اس ها داشته باشند.

به دلیل اینکه تعداد وسابل الکترونیکی در محیط های خانگی و منازل زیاد نمی باشد و معمولا توان بالایی ندارند می توان از یو پی اس های معمولی برای پشتیبانی و محافظت از آنها استفاده کرد.

با توجه به این که روز به روز تعداد وسایل الکترونیکی و برقی بیشتر می شود و دائما در حال پیشرفت می باشند ، این امر به یک ضرورت تبدیل شده است که جریان برق دائما وصل باشد تا دستگاه ها بتوانند به کار عادی خود بپردازند . همچنین در مکان هایی که دارای سیستم حفاظتی و نظارتی می باشند ، این سیستم ها می بایست به صورت 24 ساعته فعالیت داشته باشند.

قیمت یو پی اس کوچک

به همین دلیل می بایست در این مکان ها از یو پی اس استفاده نماییم تا در صورت قطع برق ین دستگاه انرژی مورد نظر را تامین نماید . زمان سوییچ یو پی اس از برق اصلی به برق باتری بسیار ناچیر و اندک است و زمانی در حدود میلی ثانیه است به همین دلیل است که دستگاه های اتصال شده به هیچ وجه این تغییر را متوجه نمی شوند و به کار خود ادامه می دهند و به بیان ساده دستگاه خاموش نخواهد شد.

از یو پی اس خانگی در محیط های اداری کوچ هم می توان استفاده کرد اما این امر نیازمند این است که تعداد دستگاه های اتصالی زیاد نبوده و توان بالایی نیاز نداشته باشند در غیز این صورت این یو پی اس ها کاربردی نخواهند داشت.

باتری یو پی اس ها دارای یک باتری داخلی می باشند و به وسیله ی آن می توانند حدودا به مدت 20 تا 30 دقیقه پس از قطع برق انرژی را تامین نمایند،اگر نیاز به مدت زمان بیشتری داریم می بایست باتری های کمکی برای دستگاه خود فراهم کنیم .

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *