خانه / یو پی اس / یو پی اس برای سرور

یو پی اس برای سرور

یو پی اس برای سرور

یو پی اس برای سرور و اینکه آیا شما نیاز به یو پی اس شبکه / سرور دارید؟

سیستم های شبکه / سرور یو پی اس از سیستم های بحرانی در محیط های با کیفیت بالا مانند سرور ها و تجهیزات شبکه در مراکز داده محافظت می کند.

سیستم یو پی اس دسکتاپ از رایانه های شخصی، ایستگاه های کاری، سرورهای فایل های کوچک، لوازم جانبی، تجهیزات صوتی / تصویری و دیگر وسایل الکترونیکی در خانه یا دفتر محافظت می کند.

سیستم تامین برق اضطراری

شما ممکن است مطمئن باشید که شما نیاز به یک سیستم یو پی اس شبکه / سرور برای درخواست خود را به جای سیستم یو پی اس دسکتاپ. اگر شما مطمئن نیستید، با این حال، سوالات زیر به شما کمک خواهد کرد که انتخاب مناسب را انجام دهید.

اگر پاسخ شما به هر یک از این سوالات بله باشد، باید یک سیستم یو پی اس شبکه / سرور را انتخاب کنید.

آیا یو پی اس پشتیبانی مجهزات مضر را انجام می دهد؟

تجهیزات ماموریت بحرانی نمی توانند بدون خراب شدن عملکرد سازمانی بدون خرابی کار کنند. مثالها: سرورها، سخت افزار شبکه / مخابرات و تجهیزات کارخانه.

یو پی اس برای سرور حرفه ای

آیا یو پی اس های بارگیری بیش از 750 وات را پشتیبانی می کنند؟

بسیاری از سیستم های یو پی اس دسکتاپ ظرفیت بالاتری نسبت به 750 وات دارد و عمل استاندارد محدود کردن بار تا 80٪ حداکثر ظرفیت است. این به یو پی اس کمک می کند تا نوسانات تقاضای برق را کاهش دهد، به جای تجهیزات اضافی و احتمال وقوع اضافه بار را کاهش می دهد.

آیا تجهیزات خود را در قفسه یا قفسه قفسه نصب کنید؟

چند سیستم یو پی اس دسکتاپ از نصب قفسه پشتیبانی می کند، اما طیف گسترده ای از سیستم های یو پی اس / شبکه / سرور برای نصب قفسه بهینه سازی شده و شامل تمام سخت افزار نصب شده مورد نیاز است.

آیا تجهیزات شما نیاز به قدرت موج سینوسی خالص دارند؟

بعضی از تجهیزات ترجیح می دهند یا نیاز دارند که سیستم باتری یو پی اس هنگام استفاده از باتری از قدرت موج سینوسی خالص برخوردار باشد. بسیاری از سیستم های یو پی اس های شبکه / سرور این کار را انجام می دهند.

آیا نیازمند مدیریت یو پی اس از راه دور هستید؟

اکثر سیستم های یو پی اس را می توان از طریق پورت های ارتباطی و یک کامپیوتر متصل کرد. اکثر سیستم های یو پی اس شبکه / سرور شامل یک کارت حافظه داخلی برای یک کارت حافظه داخلی هستند و برخی از آنها شامل کارت پیش نصب شده می باشد.

آیا می خواهید مدت زمان کار سیستم یو پی اس را در باتری گسترش دهید؟

یو پی اس برای سرور
یو پی اس برای سرور

بسیاری از سیستم های یو پی اس و شبکه / سرور از بسته های اضافی خارجی باتری پشتیبانی می کنند که اجازه می دهد تا یو پی اس به زمان اجرا اضافه شود. تنها چند سیستم یو پی اس دسک تاپ از بسته های باتری خارجی پشتیبانی می کند.

یو پی اس برای سرور ارزان

آیا تجهیزات شما نیاز به قدرت بالا (200-250 VAC) در آمریکای شمالی دارند؟

در آمریکای شمالی، سیستم یو پی اس دسکتاپ عملیات ولتاژ بالا را پشتیبانی نمی کند. بسیاری از سیستم های یو پی اس های شبکه / سرور از عملکرد ولتاژ بالا یا ترکیبی از عملکرد بالا و پایین ولتاژ پشتیبانی می کنند.

چقدر ظرفیت یو پی اس (وات) شما نیاز دارید؟

برآورد ظرفیت مورد نیاز

اگر جریان کل کشیده شده توسط تجهیزات متصل بیش از ظرفیت سیستم یو پی اس باشد، یو پی اس بارگیری می شود

 اگر یو پی اس بیش از حد بارگذاری شده باشد، بار آن را در طول قطع برق به جای تغییر حالت باتری، کاهش می دهد. شما می توانید ظرفیت باتری یو پی اس خود را با مجموع نیروی مورد نیاز تمام تجهیزات مورد نظر برای اتصال به سیستم یو پی اس تخمین بزنید. شما باید به اسناد سازنده تجهیزات مراجعه کنید تا میزان وات را پیدا کنید.

این به یو پی اس کمک می کند تا نوسانات تقاضای برق را در بر بگیرد، ظرفیت تجهیزات اضافی را کاهش می دهد و احتمال اضافه بار را کاهش می دهد.)

نکته: اگر چه این روش تخمین تقریبی مورد نیاز خود را از یو پی اس ارائه می دهد، توصیه می کنیم برآورد خود را با تولید کننده یا فروشنده یو پی اس تایید کنید.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *