خانه / یو پی اس / یو پی اس برای دوربین مدار بسته

یو پی اس برای دوربین مدار بسته

یو پی اس برای دوربین مدار بسته

یو پی اس برای دوربین مدار بسته یکی از مهم ترین اجزا محسوب می شود.انتخاب یو پی اس مناسب از اصلی ترین شاخص هایی است که باید در طراحی یک سیستم دوربین مدار بسته در نظر گرفته شود.

اغلب کسانی که در زمینه دوربین مدار بسته فعالیت می کنند اطلاعات کافی در مورد تجهیزات الکترونیکی به خصوص یو پی اس ندارند.در این نوشته می خواهیم به بررسی و بیان ضرورت وجود یو پی اس برای دوربین مدار بسته بپردازیم.

ما در این نوشته تا یک تعداد مشخص کانال دوربین را بررسی کردیم.در صورتیکه تعداد دوربین های شما بیش از این تعداد است حتما با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید.یک متخصص مناسب ترین نوع یو پی اس را برای سیستم شما معرفی می کند.

مطالب زیر براساس مصرف متداول دوربین های مداربسته که امروزه استفاده از آن ها بسیار رایج شده است بیان شده است.اگر دوربین شما دارای چیپ تصویر سی سی دی باشد مصرف آن بالاتر است.

محاسبه یو پی اس مناسب برای تعدادهای مختلف دوربین

لیست قیمت یو پی اس برای دوربین مدار بسته

اگر سیستم شما حاوی 4دوربین و دستگاه دی وی آر و البته لوازم جانبی باشد برای آن شما به 50 وات توان نیاز دارید.یک یو پی اس با توان 600 می تواند این توان را تامین کند.

این یو پی اس با باتری 7آمپر بر ساعت حدود 40 دقیقه می توان برق لازم برای روشنایی سیستم مداربسته شما را تامین کند.اگر باتری 9 آمپر باشد این مدت زمان به 1ساعت می رسد.

یو پی اس مناسب برای 8 دوربین

اگر سیستم شما حاوی 8دوربین و دستگاه دی وی آر و البته لوازم جانبی باشد یک یو پی اس با توان 1000 مورد نیاز است.

این یو پی اس با دو باتری 7آمپر بر ساعت حدود 1 ساعت می تواند برق لازم برای روشنایی سیستم مداربسته شما را تامین کند.

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد یو پی اس برای دوربین مدار بسته با ما تماس برقرار کنید.

 

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *