خانه / یو پی اس / یو پی اس برای خودپرداز

یو پی اس برای خودپرداز

یو پی اس برای خودپرداز

یو پی اس برای خودپرداز و قدرت پشتیبان گیری دستگاه های خودپردار را نگه می دارد … و تا مشتریان بنوانند از ان استفاده کنند.

عملیات خرده فروشی به تجهیزات الکترونیکی وابسته است: ثبت، اسکنر، مقیاس، چاپگر دریافت و پایانه های کارت اعتباری. بدون نیروی بی وقفه و بدون وقفه، عملیات به توقف متوقف می شود … و فروش نیز انجام می شود.

سیستم تامین برق اضطراری

در تلاش برای بهبود تجربه خرید مشتری، فروشگاه ها و رستوران های فست فود / گاه به گاه به شدت بر زمان صرف شده در انتظار بررسی و یا سفارش و پرداخت شده است.

یک امار که توسط این شرکت گرفته شده است نشان داد که یک سوم مشتریانی که بیش از پنج دقیقه منتظر پرداخت میباشند.

تصور کنید که چقدر طول می کشد که خط از برق خارج شود و تمام تجهیزات الکترونیکی خودپرداز غیر قابل استفاده شود.

در حالی که قطع برق در کنترل خرده فروش نیست، نگه داشتن تجهیزات اعتباری در جریان قطع برق با یک منبع برق اضطراری (UPS) است.

یو پی اس به یک پریز برق وصل می شود و دستگاه خودپداز یا pos شما به سیستم های یو پی اس وصل می شود.

تا زمانی که برق باقی بماند، یو پی اس برق مورد نیاز را به تجهیزات متصل منتقل می کند. یو پی اس همچنین محافظت از تجهیزات خود را از دیگر مشکلات قدرت، از جمله افزایش قدرت و “سر و صدا” از تداخل الکترومغناطیسی.

ups خودپرداز

اگر برق خاموش شود، سیستم باتری یو پی اس تجهیزات متصل را با قدرت پشتیبان از باتری داخلی خود فراهم می کند. این اجازه می دهد تا دستگاه  و خودپرداز POS خود را در طول قطع برق باقی بماند، و اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن زنگ فروش.

خودپرداز ها  نه تنها برای پشتیبان گیری قدرت

در کنار تجهیزات پرداخت خود، دیگر مناطق در یک فروشگاه کوچک نیاز به قدرت پشتیبان دارند.

هر یك از دستگاههای خودپرداز در محل شما بایستی توسط یو پی اس پشتیبانی شود. سرخوردگی و نارضایتی مشتری هنگامی که یک خرابی قدرت در وسط یک معامله خودپرداز انجام می شود تجربیات خود را به راحتی سرمایه گذاری در یو پی اس را توجیه می کند.

کیوسک های خودمختار نیز شایستگی منابع انرژی پشتیبان هستند.

در حالی که نشان داده شده است که کیوسک ها احساس کنترل بیشتری نسبت به سفارش خود را به مشتریان می دهند، اگر یک قطع برق قطعا چرخه پرداخت سفارش خود را از بین ببرد، کنترل مشتری از دست خواهد رفت.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *