خانه / باطری یو پی اس / یو پی اس برای باسکول

یو پی اس برای باسکول

یو پی اس برای باسکول

یو پی اس برای باسکول را از این شرکت تهیه کنید و ایجاد یک دادگاه ترافیکی برای یک باسکول به دلیل پیوستگی بار محور در Mlolongo Weighbridge به دلیل اعمال سریع عدالت کمک کرده است.

کیان صنعت، مدیر آوی شرق آفریقا در این مؤسسه، مدعی در وایبریبرز میگوید رانندگان کامیون از ترس از جریمه فوری در دادگاههای قانون پس از راه اندازی تسهیلات توسط رئیس قوه قضایی ویلیموتونگا در ماه ژوئن اجتناب میکنند.

سیستم تامین برق اضطراری

وی گفت:”آنها در حال حاضر برای هر محور مورد آزار و اذیت قرار می گیرند و تصمیم می گیرند تا قبل از رسیدن به وزن جابجایی اقدام کنند.”در عین حال، تصمیم مقام اداره بزرگراههای کنیا برای صدور گواهینامه محور در بندر، این وضعیت را در پیش گرفت.

برای خرید باتری یو پی اس بسیار دقت کنید

با این حال او گفت که برخی از رانندگان سرکش همچنان غیرقابل قبول هستند و افزود که آنها گاهی اوقات به امنیت مقامات وزنه برداری و پلیس منجر می شوند.”بعضی ها در تلاش برای جلوگیری از تبدیل شدن به حیاط توزین، در تلاش برای افزایش شمار پلیس بوده اند.

یو پی اس باسکول

یو پی اس اما اینها معمولا به وسیله یک اتومبیل تعقیب کننده Avery که توسط پلیس اداره می شود، دنبال می شود. نیرو گفت: “Avery شرق آفریقا ماشین های توزین را در وزنه برداری Mlolongo در نظر گرفته است تا میزان رعایت و کارایی در این مرکز افزایش یابد.

یو پی اس برای باسکول

مدير مسئول سه شنبه گذشته در گفت و گو با خبرنگاران گفت:تمرين که در سه ماه آخر انجام شده بود، هفته گذشته تکميل شد. با این حال، این حرکت بخشی از کالیبراسیون روزمره تجهیزات توزین در وزن های کنیا است که توسط وزارت راه، هیئت مدیره جاده کنیا و سایر آژانس ها تعیین شده است.

کالیبراسیون تجهیزات توزین کالیبراسیون کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که وزن بار دقیق و سازگار با قانون ترافیک است. کامیون پر از کامیون بین 40000 تا 60000 شصت جریمه می شود.

قبل از اینکه مجاز به ادامه سفر خود باشد، مجددا جریمه شده با بارگیری مجدد باید از وزن اضافی بارگیری شود، اما تنها پس از پرداخت جریمه. وی گفت: “ما تمام کامیون ها را وزن می کنیم تا اطمینان حاصل شود و در زمان رکورد زده شود.”

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *