خانه / یو پی اس / یو پی اس برای آسانسور

یو پی اس برای آسانسور

یو پی اس برای آسانسور

یو پی اس برای آسانسور و قیمت برق اضطراری آسانسور همانگونه که می دانید آسانسور یکی از مهمترین تجهیزات و وسایل مهم ساختمانی می باشد.

به همین دلیل می بایست شرایطی فراهم باشد تا آسانسور بتواند همواره به صورت عادی و طبیعی به کار خود ادامه دهد.

معمولا آسانسورها در ساختمانهایی به کار برده می شوند که بیش از 3 طبقه دارند ، پس به نوعی ضروری است که آسانسور همواره درست بوده تا افراد بتوانند از آن استفاده نمایند.

یکی از مسائلی که می بایست همواره مورد توجه قرار بگیرد این است که باید یک یو پی اس و منبع تغذیه برای آسانسور در نظر گرفته شود تا در زمان قطع برق انرژی مورد نیاز آن را تامین کند.

قیمت برق اضطراری آسانسور

این امر بسیار مهم است زیرا اگر با قطع برق آسانسور نیز از کار بیفتد ممکن است مشکلات بسیاری را برای ساکنین آن محل به وجود بیاورد و حتی ممکن است افرادی در داخل آسانسور گرفتار شوند و در صورت نداشتن برق اضطراری به مشکل برخواهند خورد.

یو پی اس علاوه بر تامین برق باعث خواهد شد که آسانسور در برابر نوسانات احتمالی که ممکن است در سیستم و یا مدار ایجاد شود نیز ایمن باشد و آسیبی نبیند و به نوعی باعث افزایش عمر آن نیز خواهد شد.

پس خرید یک یو پی اس برای آسانسور از به وجود آمدن مشکلات احتمالی بسیاری جلوگیری خواهد کرد و هزینه برای خرید آن از صرف هزینه های بسیار دیگری جلوگیری خواهد کرد.

با توجه به اینکه یو پی اس برق سه فاز یا تک فاز آسانسو را تامین می کند می توانداز بروز اتفاقات و خرابی های بسیاری جلوگیری نماید ، زیرا اجازه نخواهد داد نویز و یا نوسانات وارد مدار شوند و در صورت ورود نیز آنها را اصلاح و بهینه می نماید.

هزینه ی تعمیر و نگهداری یو پی اس به مراتب پایین تر از هزینه ی تعمیرات آسانسور می باشد،پس این عاقلانه است که به جای صرف هزینه برای تعمیر آسانسور برای خرید یو پی اس هزینه کنیم.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *