خانه / یو پی اس / یو پی اس بانک

یو پی اس بانک

یو پی اس بانک

یو پی اس بانک :سیستم های بانکی به دلیل اهمیت بالایی که دارند می بایست همواره فعال بوده و بدون نقص به کار بپردازند .زیرا در طول روز تراکنش ها و عملیات های بانکی فراوانی در سراسر کشور انجام میگیرد و شعبات می بایست دائما مرکز مرتبط باشند.

بنابراین از تجهیزات و سیستم هایی که در بانک و این گونه مراکز وجود دارد باید بخوبی محافظت شود و ترتیبی داده شود که بتوانند بدون وقفه فعالیت نمایند .

به همین دلیل بدون شک برای این سیستم ها باید منبع تغذیه و باتری یو پی اس در نظر گرفته شود تا در صورت بروز هر گونه مشکلات برای سیستم برق شهری و یا قطعی آن تجهیزات و رایانه ها بتوانند به کار خود ادامه دهند.

یو پی اس برای بانک

یو پی اس بانک از تجهیزات اصلی هر شعبه به حساب می آید ، زیرا اگر اختلالی در جریان برق ایجاد شود که باعث شود قطع برق داشته باشیم تجهیزات به کمک یو پی اس سر پا خواهند بود و می توانند به کار بپردازند .

از طرف دیگر به دلیل آنکه امروزه اکقر فعالیت ها در شعبات بانکیتوسط رایانه ها انجام می گیرد ، اگر اخلالی در عملکرد آنها ایجاد شود بدون شک فعالیت آن شعبه ی بانکی نیز با اخلال رو به رو خواهد شد.

به همین دلایل در هر شعبه بانک می بایست یک منبع تغذیه و باتری یو پی اس قرار بگیرد ، تا هم از وسایل و تجهیزات در برابر نوسانات برقی و نویز محافظت نماید ، هم در زمان قطع برق انرژی مورد نیاز دستگاه ها را تامین کند تا کار و فعالیت آن شعبه با مشکل رو به رو نشود .

به دلیل حساسیت سرور ها و رایانه و تجهیزات شبکه ای و کامپیوتری که در بانک ها وجود دارد می بایست از یو پی اس هایی استفاده شود که دارای قدرت و توان مناسب و کافی باشند .

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *