خانه / یو پی اس / یو پی اس باتری پشتیبان 8 ساعت

یو پی اس باتری پشتیبان 8 ساعت

یو پی اس باتری پشتیبان 8 ساعت

یو پی اس باتری پشتیبان 8 ساعت منبع تغذیه اضطراری کامپیوترها قطعات حساس تجهیزات هستند. این ماشین ها نیاز به مراقبت و نگهداری مداوم دارند تا به درستی عمل کنند و حتی کاربران با دقت بیشتری می توانند به مشکلات برسند.

مسائل مربوط به برق می تواند خرابکارانه باشد – چه این یک قطع برق است که باعث می شود که کار از بین برود، یک فیوز منفجر شده است که سیستم را خاموش می کند یا هر چیز دیگری بین آن.

یک منبع تغذیه بدون وقفه جلوگیری از اختلال در عملکرد بدنی برق است. در حالی که دستگاه ها شارژ طولانی مدت را نداشته اند، کاربران برای ذخیره فایل ها به طور کافی وقت می کنند و به طور صحیح کامپیوتر را خاموش می کنند تا از هرگونه آسیب و یا یافتن و فعال کردن یک منبع برق متناوب.

بر خلاف یک ژنراتور، از بین رفتن قدرت و فعال شدن با منبع تغذیه یو پی اس، زمان وقفه ای وجود ندارد. پشتیبان گیری ذخیره برق است که بلافاصله با هر کامپیوتر متصل می شود زمانی که قدرت اولیه از دست داده است. این مانع آسیب سیستم به اجتناب از تغییرات ناگهانی در ولتاژ می شود.

محاسبه زمان بک آپ یو پی اس

یو پی اس باتری پشتیبان 8 ساعت هارد دیسک ها می توانند به علت ضرر و زیان الکتریکی آسیب ببینند. پشتیبان گیری از باتری های یو پی اس یک میزان قدرت ثابت را برای یک کامپیوتر حفظ می کند و می تواند عمر هر قطعه ی تجهیزات را از بین بردن نوسانات الکتریکی برق درازمدت باعث شود.

خریداران هنگام بررسی یک دستگاه باتری یو پی اس، نیازهای آنها را در نظر می گیرند. بعضی از سیستم های پشتیبان بیش از دیگران هستند که برای کاربرانی که منبع برق متناوب در دسترس ندارند بهتر است.

مصرف کنندگان که دارای منبع برق ثانویه هستند باید دستگاهی را خریداری کنند که به اندازه کافی طول بکشد تا منبع قدرت دیگر را فعال کند.

اگر نگران طول عمر UPS هستید، مدل هایی با صفحه نمایش و ابزار تشخیصی وجود دارد. شما می توانید سلامت دستگاه را نظارت کنید و از بارگذاری آن جلوگیری کنید.

مهم است که با استفاده از رایانه اقدامات احتیاطی انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که عملکرد به درستی ادامه پیدا کند. با استفاده از برق اضطراری با کامپیوتر شما می توان از آسیب های برق جلوگیری کرد.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *