خانه / یو پی اس / یو پی اس الجا

یو پی اس الجا

یو پی اس الجا

یو پی اس الجا و باتری های یو پی اس به طور نامحدود ادامه نخواهند یافت. عمر مفید معمول باتری 4 سال است. این بستگی به فرکانس استفاده، مدت زمان استفاده و شرایط محیطی مانند گرما و رطوبت دارد.

ما توصیه می کنیم که جایگزین ها باید هر 3 سال یک بار رخ دهد. ما همچنین توصیه می کنیم که باتری های یو پی اس خود را به صورت دوره ای آزمایش کنید تا اطمینان حاصل شود که آنها به درستی کار می کنند.

ما می توانیم تمام انواع و مدل های باتری های UPS را عرضه و نصب کنیم ، آنها را در طول سالانه نگهداری پیشگیرانه نگهداری خود ، که به عنوان بخشی از قرارداد تعمیر و نگهداری شما و یا در جریان بررسی سلامتی قرار دارد ، جایگزین کنید.

سیستم تامین برق اضطراری

این را می توان بر اساس یک واحد واحد یا با جایگزین کردن تمام باتری های خود در یک زمان به منظور تسهیل اداره خود و به شما کل آرامش ذهن را فراهم می کند.

ما باتری های جایگزینی UPS را برای AEC، APC، Chloride، Eaton Powerware، Emerson، Liebert، GE Digital Energy، MGE، Riello، Socomec … و غیره عرضه می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات جایگزینی باتری یو پی اس با مشاوران ما تماس داشته باشید. .

پیکربندی باتری یو پی اس

باتری های سرب و اسید سربسته (SVRLAs) که توسط شیر کنترل می شوند، نیروی کار تقریبا همه سیستم های فعلی یو پی اس، بزرگ و کوچک هستند. در استفاده معمولی UPS، آنها بدون نگهداری هستند.

عمر طراحی معمولا پنج یا ده سال است و با اندازه های پانزده ساله موجود است. جایگزینی حداقل یک سال قبل از پایان عمر طراحی و در سیستم های بزرگتر، باتری ها حداقل یکبار در سال به عنوان بخشی از یک سرویس معمولی مورد بررسی قرار می گیرند. دمای بالا، عمر تمام باتری های اسید سرب را کوتاه می کند.

عمر طراحی SVRLA در درجه حرارت 25 درجه سانتیگراد قرار دارد. برای هر پنج درجه بالاتر از آن، عمر باتری نصف شده است.

بسیاری از پلاگین های UPS دارای باتری های قابل تعویض هستند. این باعث صرفه جویی در زمان و پول هنگام تعویض باتری می شود. اغلب هزینه های حمل و نقل یو پی اس بدون این ویژگی به کارگاه ما، به علاوه مهندس زمان، هزینه یك یو پی اس جدیدی را كه معمولا با دو سال گارانتی می شود، جبران می كند.

 

باتری ها یو پی اس به صورت سری به “رشته ها” متصل می شوند. تعداد باتری ها به ولتاژ طراحی DC بستگی دارد و زمان اجرا مورد نیاز کاربر. رشته های چندگانه برای افزایش قابلیت اطمینان ترجیح داده می شود.

به عنوان یک سلول معیوب درون یک رشته، تمام رشته را بی فایده می کند.

به همین دلیل، بسیاری از کاربران UPS های بزرگتر در سیستم های مانیتورینگ باتری سرمایه گذاری می کنند که پارامترهای باتری را به طور مداوم اندازه می گیرند، و به مهندسان ما اجازه می دهد تا قبل از خرابی باتری، یک باتری را نشان دهند.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *