خانه / باطری یو پی اس / یو پی اس آنلاین چیست

یو پی اس آنلاین چیست

یو پی اس آنلاین چیست

یو پی اس آنلاین چیست منبع های تغذیه بدون وقفه به سه دسته ی آفلاین ، آنلاین و اینراکتیو تقسیم بندی می شوند که هر کدام دارای ویژگی ها و امکانات خاص خود می باشند . اما شاید برای برخی این سوال به وجود آمده باشد که یو پی اس آنلاین چیست و چه تفاوتی با مدل  آفلاین دارد؟

در پاسخ می توانیم بگوییم که به بیان ساده یو پی اس آنلاین را می توان مدل پیشرفته و یا بهبود یافته ی یو پی اس آفلاین دانست. یو پی اس های آنلاین در زمانی که برق شهر متصل می باشد،انرژی مورد نیاز باتری ها را تامین می کنند و یا به اصطلاح عامیانه به شارژ باتری ها می پردازند و به وسیله یک تامین کننده ی  دی سی کوچک انرژی اینورتر را تامین می کند و در زمانی که مشکلی در ججریان برق به وجود بیاید و یا برق قطع شود این انرژی از طریق باتری تامین می شود.

در اصل این سیستم حفاظت بیشتری را از دستگاه انجام می دهد زیرا نویز و نوسانات در دو مرحله در یکسو کننده در ورودی و در اینورتر خروجی باتری فیلتر شده و از بین می روند.

این یو پی اس ها را می توان به نوعی پر کاربرد ترین نوع منبع تغذیه دانست و تقریبا می توان در تمامی مصارف آنها را به کار گرفت.

یو پی اس لاین اینتراکتیو

یک یاز ویژگی های برتر این باتری یو پی اس ها این است که نویز گیری به صورت اتوماتیک و خودکار در این سیستم انجام می شود و دیگر نیازی نیست که ما برد جدید و جداگانه ای را در مدار قرار دهیم.

بنابراین می توانیم به جرات بگوییم این مدل از یو پی اس ها را می تواند در اکثر محیط های اداری ، تجاری و حتی خانگی استفاده کرد و با توجه به میزان قدرت و توانی که دارا می باشند قیمت آن ها نیز مناسب می باشد.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *