خانه / یو پی اس / یو پی اس آلجا 1200

یو پی اس آلجا 1200

یو پی اس آلجا 1200

یو پی اس آلجا 1200 در عوض، شما می توانید رتبه بندی منبع تغذیه برای کامپیوتر خود را به عنوان اندازه گیری از حداکثر قدرت کامپیوتر کشیدن نگاه کنید.

با این وجود مهم است که توجه داشته باشیم که یک منبع تغذیه 400 وات بارگیری ثابت 400 وات را تحمل نمی کند. سرور خانه ما یک منبع تغذیه 400 وات دارد، اما با اندازه گیری ابزار Kill-a-Watt، آن را به حداکثر بار راه اندازی کمی بیش از 300W و بار عملیاتی ثابت تنها حدود 250W است.

یو پی اس آلجا اگر شما در نظر سنجی قدرت خود بسیار محافظه کار هستید، با حداکثر امتیاز PSU و لوازم جانبی (به این ترتیب شما به جای عمر باتری خیلی کم، عمر باتری اضافی را به پایان برسانید).

همچنین شما می توانید دقت محاسبات خود را با استفاده از یک دستگاه اندازه گیری افزایش دهید و بیشتر از بودجه خود را نسبت به ویژگی های واحد یو پی اس مورد نظر خود اختصاص دهید و نسبت به خرید یک باتری بزرگتر کمتر باشید.

یو پی اس آلجا 1200 در تهران

صرف نظر از اینکه از روش دقیق تر یا دقیق تر استفاده می کنید، یک مقدار واتساپ دارید. برای نمونه های محاسبه ما، ما قصد داریم از ارزش 400 تومان استفاده کنیم.

محاسبه قاعده ساده ی انگشت شست شما می توانید برای تعیین مقدار UPS به شرح زیر استفاده کنید:

1.6 * ولتاژ بار = حداقل ولتاژ آمپر (VA)

ولتاژ آمپر اندازه گیری استاندارد مورد استفاده برای توصیف ظرفیت واحدهای یو پی اس است. با استفاده از معادله بالا، می بینیم که حداقل امتیاز VA که ما برای نیازهای 400W نیاز داریم، یک سیستم امتیاز 640 VA می باشد.

پس چه مدت سیستم حداقل سیستم نصب را اجرا خواهد کرد؟ پس از همه، شما یک سیستم پشتیبان گیری باتری را برای رایانه خود دریافت می کنید تا زمانی که قدرت خارج شود، همه چیز را اجرا می کند.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *