خانه / یو پی اس / یوپی اس

یوپی اس

یوپی اس

یوپی اس وسیله ای است برای نگهدارذی و ذخیره ی برق در صورت نبود برق شهر یک منبعسی است برای نگهداری برق برای وسایلی که برق مصرف میکنند از یو پی اس در جاهای مختلف استفاده میشود مانند مراکز اداری و بانکی و کامپیوتر های شخصی و…

که هر کدام به نوعی یو پی اس های قدرمتمند برای انتقال برق به وسایل برقی مصرفی است طرز کار این نوع دستگاه به این صورت است در صورت قطع برق در ارز 3و1ثانیه شروع به کار میکند.

و به دلیل اینکه بسیار سریع انجام میگیرد به هیچچ عنوان برق قطع نمیشود و شروع به کار کند در جا به دلیل سرعت بالا جایگذین برق میشود و میتوان به صورت عادی از برق استفاده کرد یو پی اس های مختلفی وجود دارد با قیمت و ظاهر های مختلف و کاربرد های مختلف و نگهداری باتری در هر کدام با زمانی مشخص را دارد.

یوپی اس آنلاین و آفلاین

یو پی اس آفلاین به این شکل است که به صورتی عمل میکند که در صورت قطع شدن برق درجا شروع به کار میکند و اما یو پی اس آنلاین به این شکل عمل میکند.

به غیر از اینکه مانند همان آفلاین است فقط این تفاوت را دارد که در زمان تغییر ولثاژ خود را تغییر می دهد و با آن وسایل مصرف کننده سازگار میسازد و یو پی اس به این شکل کار می کند.

که در صورت  ممتصل بودن به برق شهر باتری که در یو پی اس است شارژ میشود و در زمان نبود از آن باتری استفاده میکند لازم به ذکر است.

که بگویم نسبت به یو پی اس هایی که وجود دارد ظرفیت باتری و قدرت توان بخشی برق مصرفی به تجهیزاتی که به آن متصل شده است بستگی دارد برای خرید و تعمیر و فروش یو پی اس با ما تماس حاصل فرمایید

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *