خانه / یو پی اس / نکات ایمنی نصب یو پی اس

نکات ایمنی نصب یو پی اس

نکات ایمنی نصب یو پی اس

نکات ایمنی نصب یو پی اس : به دلایل ایمنی، قطع برق مدار در ورودی A.C. و باتری لازم است. این فصل دستورالعمل هایی را برای نصب کنندگان واجد شرایط ارائه می دهد که باید از شیوه های سیم کشی محلی برای تجهیزات نصب شود.

باتری خارجی

یو پی اس و باتری های مرتبط با آن از اثر جریان بیش از حد محافظت می کنند (یا مجموعه ای از فیوز ها) که نزدیک به باتری محصور شده است.

نکات ایمنی نصب یو پی اس
نکات ایمنی نصب یو پی اس

خروجی یو پی اس

هر پانل توزیع خارجی که برای توزیع بار استفاده می شود، باید با دستگاه های محافظتی که ممکن است خطر ابتلا به یو پی اس را از بین ببرند، نصب شود.

دستگاه حفاظت باید در پانل توزیع اصلی اصلی ورودی نصب شود. این ممکن است ظرفیت فعلی کابل برق و همچنین ظرفیت بیش از حد سیستم را شناسایی کند.

کابل های برق یو پی اس

طراحی کابل باید با ولتاژ و جریان ارائه شده در این بخش مطابقت داشته باشد،لطفا اقدامات سیم کشی محلی را دنبال کنید و شرایط محیطی (دما و رسانه های پشتیبانی فیزیکی) را در نظر بگیرید.

نکته : پس از شروع، لطفا اطمینان حاصل کنید که شما در مورد مکان و عملکرد ISOLATOR های بیرونی که به یو پی اس های ورودی / خروجی پانل توزیع اصلی وصل شده اند، مراجعه کنید.ببینید اگر این موارد برق الکتریسیته شده باشند و پس از هر گونه علائم هشدار دهنده ضروری برای جلوگیری از هرگونه عملیات غلطکی

احتیاط ! کابل حفاظتی زمین: هر کابینت را به سیستم زمین اصلی وصل کنید. برای اتصال زمین، کوتاه ترین مسیر ممکن را دنبال کنید.

هشدار! ناکامی برای پیروی از روش های تخریب مناسب می تواند منجر به بروز نفوذ الکترومغناطیس یا در معرض خطر شوک الکتریکی و آتش سوزی

برای اطلاعات بیشتر در زمینه یو پی اس و باتری یو پی اس و نکات ایمنی یو پی اس می توانید از متخصصان ما راهنمایی بگیرید و برای خرید میتوانید مشاوره های لازم را دریافت کنید.

 

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *