خانه / یو پی اس / نمایندگی یو پی اس apc

نمایندگی یو پی اس apc

نمایندگی یو پی اس apc

نمایندگی یو پی اس apc متاسفانه محاسبات فوق العاده سریع از انگشت شمار برای تعیین زمان اجرا وجود ندارد مانند اینکه برای تعیین حداقل لازم VA وجود دارد.

در حقیقت، این مسئله بسیار غلطی است که اطلاعات ضروری (به خصوص رتبه کارآیی) را استخراج می کند، زیرا استفاده از جداول برآورد تولید کننده (که در هر حال ما آن را در سمت محافظه کار پیدا کرده ایم) بسیار مفید است. شما می توانید محاسبات / ابزار انتخاب از محبوب ترین تولید کنندگان یو پی اس در اینجا را بررسی کنید:

انتخاب یو پی اس APC

عملا صحبت کردن، هنگامی که شما نیاز حداقل VA برای راه اندازی خود را ایجاد کرده اید، می توانید شروع و مقایسه زمان های اجرا برای واحدهای یو پی اس که حداقل حداقل VA مورد نیاز با سیستم های دارای امتیاز بالاتر برای تعیین اینکه چقدر بیشتر شما مایل به صرف برای دریافت وقت اضافی

سه نوع اصلی از واحد های UPS

تا کنون ما شناسایی کرده ایم که ما به واحدهای UPS نیاز داریم و چگونه محاسبه کنیم که چه مقدار از واحد یو پی اس ما نیاز داریم. علاوه بر این دو عامل، مهم است بدانیم که چگونه تکنولوژی های عمده یو پی اس در بازار متفاوت از یکدیگر هستند و چرا دو واحد 1000 VA دارای اختلاف قیمت 100 دلار و یا بیشتر (و آنچه که برای پول اضافی دریافت می کنید) است.

سه نوع طراحی اصلی یو پی اس وجود دارد. طراحی کمترین هزینه به عنوان یو پی اس Offline / Standby UPS شناخته شده است. اگر واحد یو پی اس که به دنبال آن هستید، هیچ اشاره ای به نوع آن واحد نداشته باشد، به احتمال زیاد یک UPS آماده به کار است.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *