خانه / یو پی اس / نمایندگی تعمیرات یو پی اس

نمایندگی تعمیرات یو پی اس

نمایندگی تعمیرات یو پی اس

نمایندگی تعمیرات یو پی اس : سیستم تامین برق و توزیع به عنوان بخش مهمی از سیستم اطلاعاتی، نیاز اساسی این است که سیستم باید بتواند به طور مداوم کار کند. برای رسیدن به هدف کار مداوم، اول این است که سیستم باید قابلیت اطمینان بالا داشته باشد، و دوم اینکه سیستم باید بتواند به سرعت تعمیر شود.

اگر آن را نمی توان به سرعت تعمیر کرد، شما ممکن است با شکست های دوم روبرو می شود که موجب فلج شدن کل سیستم می شود، می تواند کار مستمر بار را تضمین کند.

از لحاظ تعمیر سریع، UPS مدولار دارای مزیت طبیعی است. اول از همه، در زمان تعمیر، با توجه به ویژگی های پلاگین سریع، یو پی اس های مدولار می توانند جایگزین را در صحنه کامل، متوسط ​​زمان تعمیر در نیم ساعت، در مقایسه با یو پی اس برج سنتی برای زمان تعمیر 24 ساعت، سرعت تعمیر به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

ثانیا، در کیفیت تعمیر، تامین برق اضطراری مدولار از طریق جایگزینی ماژول خطا، در حالی که یو پی اس های سنتی برج نیاز به کارخانه برای ارسال مهندسان حرفه ای به محلی برای پیدا کردن خطا و تعمیر مدار خطا خطا و تجزیه، چرخه تعمیر طولانی، و روند ارتباط و موقعیت وجود دارد، به راحتی منجر به کار تکراری، موثر بر بهره وری از دست زدن به خطا.

نمایندگی تعمیرات یو پی اس
نمایندگی تعمیرات یو پی اس

نمایندگی تعمیرات یو پی اس در تهران

برخی از کاربران ممکن است شک داشته باشند که ساختار N + 1 یو پی اس ماژولار به عنوان سیستم 1 + 1 پایدار نیست. در واقع، از لحاظ نظری، قابلیت اطمینان سیستم 1 + 1 باید بالاتر از سیستم های N + 1 باشد. اما واقعیت آن است که اغلب خیلی ساده نیست:

اول از همه، این نتیجه گیری سرعت بار را نادیده می گیرد، به عنوان سیستم 1 + 1 تنها اجازه می دهد تا یک UPS پایین؛ در حالی که برای سیستم UPS مدولار، با استفاده از 4 + 1 به عنوان مثال، قابلیت اطمینان پایین تر از سیستم 1 + 1 است هنگامی که بار 100٪، اما هنگامی که بار 75٪ بار، سیستم مدولار تبدیل به 3 + 2، و سپس 2 + 3 وقتی 50٪، قابلیت اطمینان بسیار بزرگتر از سیستم 1 + 1 است. در شرایط نرم افزاری، میزان بار UPS حدود 20 تا 40 درصد است، در این مورد ماژولار مزیت بسیار واضح دارد.

در مرحله دوم، متفاوت از UPS های معمولی UPS، UPS های مدولار می توانند به راحتی حالت بارگیری مانند N + 2، N + 3، که فقط نیاز به اضافه کردن 1-2 ماژول را داشته باشند، دست یابند.

اما اگر UPS نوع برج نیاز به دستیابی به این حالت داشته باشد، نباید تنها 1 میزبان را افزایش دهد، بلکه همچنین حمل و نقل، نصب سایت، طراحی هماهنگی ماشین و توزیع مربوطه، نیاز به تغییر باتری است که موجب افزایش چشمگیر سرمایه گذاری می شود.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *