خانه / یو پی اس /  نصب یو پی اس

 نصب یو پی اس

 نصب یو پی اس

نصب یو پی اس : بازرسی بسته بندی

  1. وقتی UPS را خارج از بسته بندی قرار ندهید، یو پی اس را کنار نگذارید
  2. ظاهر را بررسی کنید تا ببیند آیا در طول حمل و نقل آسیب دیده است یا خیر، یو پی اس را در صورت آسیب دیدن پیدا نکنید. لطفا از فروشنده با فروشنده تماس بگیرید.
  3. لوازم جانبی را طبق لیست بسته بندی چک کنید و در مورد قطعات گم شده با فروشنده تماس بگیرید.
نصب یو پی اس
نصب یو پی اس

نکات نصب یو پی اس

توجه: برای راحتی عملیات و تعمیر و نگهداری، در هنگام نصب کابین، فضای جلو و عقب کابینت باید حداقل 100 سانتی متر و 80 سانتیمتر باشد.

لطفایو پی اس و باتری یو پی اس را در یک محیط تمیز و پایدار قرار دهید؛ اجتناب از لرزش، گرد و غبار، رطوبت، گاز قابل اشتعال و مایع، خوردگی. برای جلوگیری از دمای اتاق بالا یک سیستم طرفداران استخراج اتاق توصیه می شود که نصب شود. فیلترهای اختیاری در دسترس هستند اگر UPS در یک محیط گرد و خاکی عمل کند.

دمای محیط اطراف یو پی اس باید در محدوده 0 ℃ ~ 40 ℃ نگه داشته شود. اگر دمای محیط بیش از 40 ℃، ظرفیت بار نامی باید به میزان 12٪ در هر 5 ℃ کاهش یابد. دمای حداکثر نمیتواند بالاتر از 50 ℃ باشد.

اگر یو پی اس در دمای پایین تخلیه شود، ممکن است در یک شرایط خنثی باشد. UPS را نمی توان نصب کرد، مگر اینکه داخلی و خارجی تجهیزات کاملا خشک شود. در غیر این صورت، در معرض خطر شوک الکتریکی قرار خواهد گرفت.

باتری ها باید در محیطی قرار بگیرند که درجه حرارت آن در مشخصات مورد نیاز باشد. دما عامل اصلی در تعیین عمر باتری و ظرفیت است. در یک نصب نرمال، دمای باتری بین 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهداری می شود. باطری ها را از منابع گرما یا تهویه هوا اصلی و غیره نگه دارید.

هشدار! داده های عملکرد باتری معمولی برای دمای عملیاتی بین 20 تا 25 درجه سانتیگراد است. عملکرد آن در بالای این محدوده عمر باتری را کاهش می دهد در حالی که عملکرد زیر این محدوده ظرفیت باتری را کاهش می دهد.

اگر دستگاه بلافاصله نصب شود باید در یک اتاق ذخیره شود تا از رطوبت بیش از حد و یا منابع گرما محافظت کند.

احتیاط! یک باتری غیرمستقیم باید هر 6 ماه یک بار شارژ شود تا موقتا UPS را به یک منبع تغذیه مناسب متصل کند و آن را برای زمان لازم برای نصی آماده کند.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *