خانه / یو پی اس / نصب و راه اندازی یو پی اس

نصب و راه اندازی یو پی اس

نصب و راه اندازی یو پی اس

نصب و راه اندازی یو پی اس در حداقل حداقل، شما در واحد یو پی اس به اندازه کافی آب نیاز دارید تا سیستم کامپیوتری خود را به اندازه کافی مناسب برای خاموش شدن به کامپیوتر بسپارد. این حداقل مطلوب قابل قبول است.

اگر یو پی اس دستگاه خود را به اندازه کافی آب نداشته باشد تا از لحظه ای که برق قطع می شود تا زمانیکه با موفقیت بسته شده باشد، شما آسیب به دستگاه و از دست دادن اطلاعات را به خطر می اندازید.

نصب و راه اندازی یو پی اس
نصب و راه اندازی یو پی اس

پس چگونه می توان نیازهای سیستم را محاسبه کرد؟ اولین گام این است که سیستم هسته ای و لوازم جانبی مورد نظر را در صورت از دست دادن قدرت در نظر بگیرید. در مورد سرور خانه ما، ما نیازی به محاسبه بار محیطی نیستیم.

زیرا هیچ لوازم جانبی وجود ندارد این یک سرور بی سرعتی است که بدون نیاز به برق از سخت افزار به طور مستقیم در برج استفاده می شود.

واحد یو پی اس های آنلاین گران ترین و بهترین نوع یو پی اس است زیرا نیاز به مدارهای فوق العاده ای دارد. واحد یو پی اس آنلاین به طور کامل دستگاه های متصل به آن را از قدرت دیوار جدا می کند.

به جای پریدن به عمل در اولین نشانه قدرت خروجی و یا مقررات ولتاژ مانند واحدهای آماده به کار و خط-تعاملی، واحد یو پی اس آنلاین به طور مداوم قدرت دیوار را از طریق سیستم باتری فیلتر می کند.

از آن جایی که الکترونیک متصل به طور کامل از باتری باطری(که توسط منبع تغذیه خارجی به طور مداوم توسط آن متوقف می شود)به طور کامل خاموش می شود،زمانی که از دست دادن قدرت یا تنظیم ولتاژ وجود دارد، هیچ میلی ثانیه مکالمه برق وجود ندارد.

از سوی دیگر،دو رایانه ما (در دفتر خانه و اتاق بازی) دارای لوازم جانبی مانند مانیتور، درایوهای سخت خارجی و غیره هستند.

در مورد قطع برق که در آن شما در کامپیوتر کار می کنید، ارزش این است که باتری مانیتور را نیز عرضه کند تا شما بتوانید با دستگاه ارتباط برقرار کنید.در هنگام محاسبه نیازهایتان، صرفه جویی در مصرف انرژی دستگاه های جانبی را نادیده نگیرید.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *