خانه / یو پی اس / قیمت یو پی اس آنلاین

قیمت یو پی اس آنلاین

قیمت یو پی اس آنلاین

قیمت یو پی اس آنلاین . یو پی اس ها با توجه به مدل و توانی که دارند دارای قیمت های گوناگونی می باشند . یو پی اس ها دارای سه مدل آفلاین ، آنلاین و لاین اینتراکتیو می باشند .

هر کدام از این مدل ها دارای توان و قدرت های مختلفی می باشند و همین مسئله در قیمت آنها تاثیر گذار است . البته مسئله ی دیگری که در قیمت نقش مهمی دارد زمان ریکاوری دستگاه می باشد .

قیمت یو پی اس آفلاین

منبع های تغذیه بدون وقفه روز به روز در حال پیشرفت می باشند و همین مسئله شاید انتخاب را برای ما سخت نماید . یو پی اس های آفلاین را می توان نمونه ی ساده این دستگاه ها به حساب آورد ، زیرا این مدل تنها ویژگی های ابتدایی یک یو پی اس را ارئه می نماید.

پس این امر طبیعی است که قیمت آن نیز نسبت به مدل های دیگر پایین تر باشد . قیمت یو پی اس آنلاین کمی بیشتر از یو پی اس آفلاین می باشد ، زیرا این مدل پیشرفته تر از مدل آفلاین بوده و به نوعی کارایی های بیشتری را دارد .

البته این مسئله نیز قابل ذکر است که با پیدایش یو پی اس های لاین اینتراکتیو و پیشرفت هایی که داشته اند نمایل برای خرید این یو پی اس ها بیشتر از 2 مدل دیگر است . اما قبل از خرید می بایست تمامی جوانب را در نظر گرفته و بر اساس نیاز خود خریداری نماییم .

اگر مکانی که می خواهیم یو پی اس را برای آن خریداری نماییم ،  یک محیط خانگی و یا اداری کوچک است و از طرفی ما نیز محدودیت مالی داریم ، می توانیم با توجه به میزان توانی که نیاز داریم یکی از مدل های آفلاین و آنلاین را خریداری نماییم. زیرا آن ها نیز می توانند نیاز های ما را برطرف کنند و نیازی نیز هزینه ی اضافی برای خرید یو پی اس های گران و پیشرفته کنیم .

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *