خانه / یو پی اس / فروش یو پی اس

فروش یو پی اس

فروش یو پی اس

فروش یو پی اس به چه صورت است؟

برای خرید و فروش یو پی اس باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

شرکت کیان صنعت به عنوان یکی از مراکز فعال در زمینه یو پی اس،فروش یو پی اس،تعمیر یو پی اس،فروش یو پی اس دست دوم آماده ارائه خدمات به کلیه مصرف کنندگان این دستگاه می باشد.

کیان صنعت ارائه دهنده انواع و اقسام مدل های دستگاه یو پی اس برای کاربرد های مختلف می باشد.این شرکت حتی خدمات پس از فروش نیز ارائه می دهد.به این صورت که بعد از خرید اگر دستگاه یو پی اس دچار خرابی یا عیب شد می توانید با تماس یا مراجعه به این شرکت خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

این شرکت حتی به صورت حضور در محل نسبت به تعمیرات دستگاه شما اقدام می کند.چنانچه بنا به دلایل و شرایطی امکان انتقال و جابه جایی یو پی اس معیوب برای شما وجود نداشته باشد می توانید با دفتر فروش این شرکت تماس برقرار کرده و مشکل خود را مطرح کنید.در اسرع وقت تعمیرکاران مجرب به محل مورد نظر شما اعزام شده و نسبت به تعمیر دستگاه اقدام می کنند.

فروش یو پی اس دست دوم

چنانچه عیب دستگاه شما به دلیل خرابی قطعه ای باشد و آن قطعه قابل تعمیر باشد،تعمیرکاران قطعه معیوب را تعمیر می کنند ولی در صورتی که قطعه قابل تعمیر نباشد،تعمیرکاران قطعه معیوب را با نوع اورجینال آن تعویض می کنند.

در صورتی که تعداد سفارش شما برای خرید یو پی اس زیاد باشد،کیان صنعت امتیاز ویژه ای را به شما اختصاص داده است و آن این است که فروش به صورت اقساطی می باشد و شما می توانید هزینه خرید دستگاه را طی اقساط کوتاه مدت و بلند مدت پرداخت نمایید.البته در صورت پرداخت قسطی هزینه ای مازاد از شما دریافت نمی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش شرکت تماس برقرار کنید.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *