خانه / باطری یو پی اس / فروش یو پی اس در اصفهان

فروش یو پی اس در اصفهان

فروش یو پی اس در اصفهان

فروش یو پی اس در اصفهان و اینکه یو پی اس مخفف کلمه ی Uninterruptible Power Supply منبع تغذیه ی اضطراری  است که بدون وقفه عمل میکند برای محافظت از تجهیزات مصرف کننده اسنفاده میشود که در برق شهر و… مجهز میشود یعنی زمانی که برق یک شهر برود.

یو پی اس این قدرت راه فراهم میسازد تا از طریق باتری یو پی اس که درون یو پی اساست برق را دوباره تهیه سازد تا زمانی که داخل دستگاه ان باتری شارژ دارد یعنی اینکه جریان برق ورودی AC(که جریان متناوب) است که برای وسایل خانه و اداری و …استفاده میشود.

سیستم تامین برق اضطراری

هم زمان شارژ منبع تغذیه و یکسو سازی تبدیل به DC(که جریان مستقیم) از طریف همان باتری شار میشوند تولید میشوند تبدیل میشود و مانع از نفوذ نویز و اختلالات شبکه میشود و با توجه به اینکه بسیار هزینه ی بالایی دارد.

فروش باتری یو پی اس در اصفان

نسبت به روش های کم هزینه تر نمیتوان به قدر یو پی اس درمشکلات برق شهر حفظ کند در هزینه ها نسبت به اطلاعات فنی که وجود دارد قیمت یو پی اسهم بالا میرود و ساخت این دستگاه ایرانی و خارجی در حال ساخت و فروش است و ویژگی دیگربا قدرت عمل می کند.

سخت افزاری بالایی را همراه داره تفاوت بین یو پی اسهای مختلف نگهداری برق در باتری و ذخیره سازی آن است و مدت زمان باتری دهی به دستگاه های مصرف کننده است.

در شکل زیر دو عملکرد ACوDCرا مشاهده میکنید

یو پی اس های مختلفی وجود دارد به طور مثال یو پی اس یک کامپیوتر که در صورت قطع شدن برق ها و یا اینکه افت ولتاژ به طور متداول میتوان ادامه ی کار را انجام داد طرز کار این نوع یو پی اسهای کوچیک به این صورت است.

که یک باتری در خورد دارند که در صورت بودن برق به طور خودکار شارژ شده و در صورت نبودن برق به طور خودکار فعال میشود زمان این اتفاق به این صورت است که در 2 ثانیه انجام میگیرد به همین دلیل سیستم کامپیوتر متوجه این تایم نمیشود پس میتوان کار را ادامه داد.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *