خانه / یو پی اس / فروش یو پی اس آنلاین

فروش یو پی اس آنلاین

فروش یو پی اس آنلاین

فروش یو پی اس آنلاین مشخصات زیر برای استفاده توسط مشاوره های شرکت های مهندسی برای ارائه مشخصات پیشنهادات برای محصولات با کیفیت و کارایی مورد نیاز برای یک منبع تغذیه بدون وقفه با حالت جامد حالت ایستا مورد استفاده قرار می گیرد.

برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

این مشخصات سه فاز منبع تغذیه بدون وقفه ایستا را با پشتیبان مورد نیاز باتری برای پشتیبانی از بار توضیح می دهد زمانی که از دست دادن ابزار وجود دارد.

به منظور پاسخ دادن به این درخواست باید در نظر گرفته شود، لازم است ارائه یک پیشنهاد از عمق کافی به طور کامل تعریف و شناسایی منبع تغذیه بدون وقفه ثابت ارائه شده است. منبع تغذیه بدون وقفه ایستا، در نهایت، باید به عنوان “یو پی اس” یا “Sیو پی اس” خوانده شود.

مجهز به تجهیزات

گزارش آزمایشگاه کارخانه

بسته بندی محافظ

نقشه های نصب شده

راهنمای نصب O & M

بیانیه گارانتی

1.3 اسناد و استانداردها

ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA).

کدهای محلی و مقامات دارای مجوز برای این نصب است.

فروش باتری یو پی اس آنلاین

1.4 شرح سیستم

یو پی اس به طور خودکار برق متناوب AC را به بارهای بحرانی در شرایط عادی و غیر طبیعی، از جمله از دست دادن توان AC ورودی، می دهد. یکسو کننده / شارژر ماژول یو پی اس باید ورودی AC ورودی AC را به برق DC برای اینورتر و برای شارژ باتری تبدیل کند.

اینورتر باید به طور مداوم برق AC را تامین کند.

فروش یو پی اس آنلاین و اینکه خروجی اینورتر باید با منبع تغذیه AC بای پس با توجه به اینکه منبع برق متناوب باطری در محدوده فرکانس مشخص تعبیه شده است، باید برق AC تمیز را به بارهای بحرانی عرضه کند. باتری باید شکاف را در از دست دادن قدرت ابزار برساند.

ماژول یو پی اس باید شامل یک شارژر یکسو کننده/باتری SCR جامد، یک اینورتر PWM حالت جامد، کلید سوئیچ ایستا، کابینت باتری خارجی،فیوزهای محافظ، مدار همگام سازی،دستگاه های محافظ و لوازم جانبی است که به صورت خودکار در اینجا مشخص شده است.

تداوم اثر برق در تحمل مشخص بدون وقفه – پس از شکست و یا خراب شدن منبع برق متناوب AC. تداوم نیروی برق به بار باید برای یک دوره اضطراری با اینورتر عرضه شده توسط باتری، تا زمان حفاظت مشخص شده یا تا زمانی که ترمینال ورودی برق معمولی ورودی بازسازی شود،حفظ شود.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *