خانه / یو پی اس / راهنمای نصب یو پی اس

راهنمای نصب یو پی اس

راهنمای نصب یو پی اس

راهنمای نصب یو پی اس:برای پیکربندی و استفاده از مدیریت شبکه، به دفترچه راهنما جداگانه مراجعه کنید -کارت مدیریت شبکه با محیط زیست مانیتور – با CARD حمل می شود. جایگزینی کارت شبکه (SNMP داخلی)

پیچ 2 پیچ گشتاور (در هر طرف کارت) را خاموش کنید.

کارت را با دقت بردارید. معکوس کردن روش نصب مجدد

اسلات SNMP به نام پروتکل MEGAtec پشتیبانی می کند. ما توصیه می کنیم که پورت NetAgent II-3 نیز یک ابزار برای نظارت و مدیریت از راه دور هر سیستم یو پی اس باشد. NetAgent II-3Ports از عملکرد Modem Dial-in (PPP) پشتیبانی می کند تا کنترل از راه دور را از طریق اینترنت در صورت عدم دسترسی به شبکه فعال کند.

مشخصات نصب یو پی اس

علاوه بر ویژگی های NetAgent Mini استاندارد، NetAgent II گزینه ای برای افزودن NetFeeler Lite برای شناسایی دما، رطوبت، دود و سنسورهای امنیتی است. بنابراین، ساخت NetAgent II یک ابزار مدیریت چند منظوره است. NetAgent II همچنین چندین زبان را پشتیبانی می کند و برای تشخیص زبان خودکار مبتنی بر وب است.

کارت رله کارت برای ارائه رابط برای نظارت بر محیط پیرامون UPS استفاده می شود. سیگنال تماس می تواند وضعیت UPS را نشان دهد. این کارت از طریق دستگاه DB9 زنانه به دستگاه های مانیتورینگ محیطی متصل می شود تا نظارت موثری بر وضعیت واقعی UPS ها و بازخورد به موقع وضعیت را برای نظارت بر وضعیت غیرمعمول (نظیر شکست UJPS، وقفه برق، دور زدن UPS و غیره) تسهیل کند.

این در اسلات هوشمند یو پی اس نصب شده است. کارت رله شامل 6 پورت خروجی و یک پورت ورودی است. لطفا برای جزئیات بیشتر به جدول زیر مراجعه کنید.

شما عزیزان می توانید برای نصب و تعمیر یو پی اس و خرید باتری یو پی اس با شرکت کیان یو پی اس تماس بگیرید.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *