خانه / تعمیر یو پی اس / تعمیر یو پی اس در مشهد

تعمیر یو پی اس در مشهد

تعمیر یو پی اس در مشهد

تعمیر یو پی اس در مشهد و اینکه یو پی اس، با این حال، باتری های داخلی ساخته شده را ندارند، مانند لپ تاپ ها. اگر در هنگام قطع برق از روی دسکتاپ کار کرده باشید، سیستم به فوری متوقف می شود. شما نه تنها کار خود را از دست می دهید.

بلکه این فرآیند باعث ایجاد تنش غیر ضروری بر روی دستگاه شما می شود. در تمام سالهای کار با کامپیوترها، اکثریت ناتوانی سخت افزاری را می توان مستقیما به اجزای سخت افزاری سخت افزاری در هنگام بستن و فرآیند راه اندازی (خصوصا در صورت وقوع برق یا خاموشی درگیر) مرتبط می شود.

یک واحد یو پی اس، حداقل با یک واحد بسیار کوچک، یک پنجره زمانی فراهم می کند که کامپیوتر شما می تواند به صورت زیبایی بسته شود یا به حالت خواب زمستانی ارسال شود و پس از قطع برق اضطراری و یا وضعیت دیگر برق برداشته شود.

تعمیرات یو پی اس در مشهد

اگر وضعیت در حالی که دستگاه یو پی اس باقی مانده باقی مانده باقی مانده است، شما می توانید بدون وقفه از طریق طوفان کار کنید. حتی اگر شما درست در مقابل کامپیوتر نشسته باشید، بسیاری از واحد های یو پی اس با نرم افزار می توانند زمانی که دستگاه به قدرت باتری می آید، و در صورت عدم وجود آن به طور خودکار (و به طور صحیح) خاموش شود.

اگر این به اندازه کافی برای متقاعد کردن شما باشد، به عنوان راهنمای شما را از طریق شناسایی نیازهای UPS خود، محاسبه نیازهای برق یو پی اس ، و درک ویژگی ها و انواع طراحی انواع واحد های UPS را بخوانید.

کجا نیاز به واحدهای UPS در خانه من دارم؟

بازار یو پی اس بسیار متفاوت است. شما می توانید از دستگاه های دسکتاپ کوچک طراحی شده برای نگه داشتن یک کامپیوتر دسکتاپ سبک برای مدت 10 دقیقه استفاده کنید، یا واحد های اندازه گیری شده در فریزر در مرکز داده ها برای نگه داشتن کل بانک های سرور در طول طوفان.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *