خانه / تعمیر یو پی اس / تعمیر یو پی اس در محل

تعمیر یو پی اس در محل

تعمیر یو پی اس در محل

تعمیر یو پی اس در محل و اینکه حفاظت از خروجی دستگاه حفاظتی خروجی باید قادر به قطع شنت باشد و ظرفیت وقفه را مشخص کند.

با شرکت کیان یو پی اس باشید  پس همین حالا تماس بگیرید.

حفاظت داخلی: ماژول یو پی اس باید در مقابل تغییرات ناگهانی در بار خروجی و مدارهای کوتاه در پایانه های خروجی خود محافظت شود. ماژول یو پی اس باید حفاظت داخلی در برابر آسیب دائمی به خود و بار متصل برای انواع پیش بینی شده شکست در خود و بار متصل داشته باشد. در پایان باتری دیسکراژ باتری، ماژول یو پی اس باید بدون آسیب به اجزای داخلی خاموش شود.

منطق کنترل شده با میکروپروسسور: عملیات کنترل تعمیر یو پی اس از طریق استفاده از منطق کنترل ریزپردازنده انجام می شود. سیستم عامل ریزپردازنده کنترل کلیه عملیات و پارامترها را برطرف می کند و نیاز به اکثر تنظیمات دستی و پتانسیومترها را از بین می برد.

تعمیر یو پی اس در محل در تهران

میکروکنترلر قابل برنامه ریزی: یک میکروکنترلر، منطق کنترل را با ابزارهایی برای ارتباط با کنترل کننده ها و تجهیزات مختلف یو پی اس فراهم می کند. MCU باید یک سیستم کنترل کامل و خودمحور باشد که سیستم کنترل بسیار انعطاف پذیر و سازگار را تسهیل می کند. سیستم MCU باید یک پورت ارتباطی اترنت برای برقراری ارتباط با یک سیستم مدیریت از راه دور از راه دور باشد.

حرارتی و صدا مواد عایق: مواد عایق حرارتی و صدا باید بدون مویرگی، غیر هیدروسکوپی و آزاد از بوی های قابل توجه باشد؛ مقاوم به حمله توسط حشرات موذی، حشرات، جوندگان و کپک. بازدارنده آتش؛ قادر به حفظ شکل، موقعیت و سازگاری آن ذاتا یا با حفظ مناسب در شرایط ارتعاش مشخص شده در اینجا. مقاوم در برابر سایش و یا حفاظت از آن؛ و جایگزین

سیم کشی: تمام یو پی اس سیم باید یک نوع مناسب برای برنامه باشد. تمام هادی ها باید در هر دو طرف با 2 “نقطه اتصال شناخته شوند و بنابراین در نقشه ها اشاره شده است.

نشانگرهای سیم باید نوع گرمای خمیده با برچسب حرارتی باشند. برای بلوک ترمینال نیاز به سوزن سیم نوع فشار، عایق حلقه های بشکه عایق، که گرفتن عایق، و همچنین، سیم های سیم، باید استفاده شود.

یک ابزار فشاری مقاوم در برابر فشار، که به طور همزمان هر یک از موم ها را با هم مخلوط می کند، باید استفاده شود.

بدون اتصالات لحیم کاری باید استفاده شود هیچ سیم کمتر از # 20 AWG باید استفاده شود، به جز برای مجموعه های کابل روبان.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *