خانه / تعمیر یو پی اس / تعمیر یو پی اس در شیراز

تعمیر یو پی اس در شیراز

تعمیر یو پی اس در شیراز

تعمیر یو پی اس در شیراز یو پی اس مخفف کلمه ی یو پی اسعبارت Uninterruptible Power Supply به معنی منبع تغذیه بدون وفقه است.

هدف یو پی اس رساندن برق به مصرف کننده در زمانی که برق مستقیم شهر وجود نداره که یو پی اس در شکل و انواع گوناگونی را همراه دارد که نسبت به مصرف کننده ها یو پی است یه میشود طرز کار یو پی اس به این شکل است.

سیستم تامین برق اضطراری

که به برق شهر وصل شده و باطری که درونش است را توسط برق شهر شارژ میکند و زمانی که برق شهر قطع یا خاموش می شود با طول 5 ثانیه است چون به دلیل اینکه بسیار سریع انجام میگیرد.

به همین دلیل دستگاه هاییی که متصل است به یو پی اسقطع نمیشوند و ادامه ی کار خود را میدهند مطلب دیگر این است که نگه داری شارژ یو پی اس به خود و انواع آن بستگی دارد و کار دیگر این است.

نمتیندگی تعمیرات یو پی اس در شیراز

که در برق شهر هم میتواند کارایی داشته باشد که در صورت بروز مشکل و خموش و یا قطع شدن برق شهر با استفاده از برق ذخیره شده در یو پی اساستفاده میگردد تا زمانی که باطری داخلی شارژ داشته باشد شروع به کار کرده و ادامه ی برق را انجام می دهد.

در صورت بروز چنین مشکلی، عملکرد یوپی اس مشابه حالت قطع برق می باشد. در ضمن می توان برای رفع این نقص  از استابیلایزر (تثبیت کننده ولتاژ) استفاده نمود که کاهش ولتاژ را جبران نماید و مصرف کننده هایی که حتی به یوپی اس متصل نیستند را تحت پوشش قرار می دهد.

در صورت فشار زیاد در ولتاژ نامناسب میتواند به قطغات  سخت افزاری اسیب بسیاری زدو برابی جلو گیری از محافظ استفاده میگردد از دیگر ویژگی های باتری یو پی اس این است که قابل حمل در انواع مختلف است که هر کدام در لوازم مصرفی به کار گیری میشود.

برای اطلاعات بیشتر در زمین نه ی خرید و تعمیرات با ما تماس حاصل فرمایید

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *