خانه / تعمیر یو پی اس / تعمیر یو پی اس در شمال تهران

تعمیر یو پی اس در شمال تهران

تعمیر یو پی اس در شمال تهران

تعمیر یو پی اس در شمال تهران و اینکه نمایش و کنترل: یو پی اس باید با یک پانل کنترل / نشان داده شود. پانل باید در جلوی ماژول یو پی اس باشد. کنترل، متر، زنگو شاخص برای عملیات در یو پی اس باید در این پنل باشد و توابع زیر باید نظارت و نمایش داده شوند.

شاخص های هشدار: یو پی اس باید علامت هایی برای آیتم های مربوط به هشدار داشته باشد. هر یک از این شرایط باید هشدار قابل شنیدن و شاخص خلاصه مناسب را روشن کند. هر زنگ جدید باید بدون تأثیر بر زنگ قبلی ثبت نام کند.

یو پی اس کیفیت: تمام مواد، قطعات و اجزای مورد استفاده، جدید و بالاترین درجه هستند. براکت ها و سخت افزار های حفاظتی باید از مواد مقاوم در برابر خوردگی و آبکاری باشند. هادی های سیم کشی داخلی باید به کابل ها یا بسته های نرم افزاری متصل شوند و بایستی با یکدیگر هماهنگ شوند.

طراحی: سیستم باید از اجزای رتبه بندی کافی برای ارائه یک عمر مفید انتظار برای حداقل 10 (10) سال وظیفه مستمر و 5 (5) سال بدون جایگزینی قطعات استفاده کند، در صورتی که روند تعمیر و نگهداری روزانه به طور منظم انجام می شود.

تعمیر یو پی اس در شمال تهران حرفه ای

تجربه: تولید کننده باید حداقل (10) سال تجربه در طراحی، ساخت و تعمیر و نگهداری سیستم های یو پی اس حالت جامد است. تجربه با موتورهای دوار، موتور، یا یو پی اس های فلاویل در نظر گرفته نخواهد شد. تجربه با سایر محصولات با کیفیت برق نیز قابل قبول نخواهد بود.

نگهداری: عملیات تعمیر و نگهداری به طور منظم در شرایط محیطی اسمی، به جز سالانه بازرسی پیشگیرانه (PM) مورد نیاز است. A (N + X) با هم یا سایر تغییرات منحصر به فرد “پروژه خاص” ممکن است نیاز به یک پلت فرم نگهداری دقیق تر برای اطمینان از طول عمر عملیات و پایان زندگی (EOL) داشته باشد. تعمیر و نگهداری ممکن است در فواصل زمانی شایسته تر انجام شود.

طرح بندی سیستم: زیرمجموعه های ماژول ها باید در طراحی ساختمانی باز باشد تا هر کدام به راحتی جایگزین شوند. تجهیزات باید ساخته شود تا هر جزء بدون نیاز به ابزار تخصصی جایگزین شود

نصب و راه اندازی: فیلتر های مؤثر در جریان هوا باید از مواد آلاینده مانند مغناطیسی، فلزی، رسانایی، ساینده یا مواد شیمیایی فعال استفاده شود. مواد مانند گرد و غبار یا آستر، که می تواند انباشت و انسداد مجرای تهویه را مسدود کند، نیز باید فیلتر شود.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *