خانه / تعمیر یو پی اس / تعمیر یو پی اس در اصفهان

تعمیر یو پی اس در اصفهان

تعمیر یو پی اس در اصفهان

تعمیر یو پی اس در اصفهان اتصال آن به واحد یو پی اس در نزدیکی می تواند نیازهای ما را به UPS کمتری اضافه کند، اما اطمینان حاصل می کند که قطع برق های کوچک برق که در طول بادهای زیاد رخ می دهد و طوفان های تابستان به شما نمی گذراند به تنظیمات مربوط به تنظیم مجدد چیزی غیرمعمول برسد.

یو پی اس

چقدر بزرگ از واحد یو پی اس نیاز دارم؟

در حداقل حداقل، شما در واحد یو پی اس به اندازه کافی آب نیاز دارید تا سیستم کامپیوتری خود را به اندازه کافی مناسب برای خاموش شدن به کامپیوتر بسپارد. این حداقل مطلوب قابل قبول است.

اگر یو پی اس دستگاه خود را به اندازه کافی مقاوت نداشته باشد تا از لحظه ای که برق قطع می شود تا زمانیکه با موفقیت بسته شده باشد، شما آسیب به دستگاه و از دست دادن اطلاعات را به خطر می اندازید.

تعمیرات یو پی اس در اصفهان

پس چگونه می توان نیازهای سیستم را محاسبه کرد؟ اولین گام این است که سیستم هسته ای و لوازم جانبی مورد نظر را در صورت از دست دادن قدرت در نظر بگیرید.

در مورد سرور خانه ما، ما نیازی به محاسبه بار محیطی نیستیم زیرا هیچ وسیله جانبی وجود ندارد (این یک سرور بی سرعتی است که بدون نیاز به برق از سخت افزار به طور مستقیم در برج استفاده می شود). از سوی دیگر، دو رایانه ما (در دفتر خانه و اتاق بازی) دارای لوازم جانبی مانند مانیتور، درایوهای سخت خارجی و غیره هستند.

در مورد قطع برق که در آن شما در کامپیوتر کار می کنید، ارزش این است که باتری مانیتور را نیز عرضه کند تا شما بتوانید با دستگاه ارتباط برقرار کنید. در هنگام محاسبه نیازهایتان، صرفه جویی در مصرف انرژی دستگاه های جانبی را نادیده نگیرید.

مرتبط با: چگونه به گیک راهنمای اندازه گیری مصرف انرژی خود را

با تعیین نیازهای قدرت سرور خانه ما شروع کنیم، همانطور که ساده ترین راه نصب ماست. اگر می خواهید با محاسبات خود بسیار دقیق باشید، می توانید از یک متر قدرت برای اندازه گیری الگوهای مصرف واقعی دستگاه های خود استفاده کنید.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *