خانه / یو پی اس / تعمیر و نگهداری ups

تعمیر و نگهداری ups

تعمیر و نگهداری ups

تعمیر و نگهداری ups با توجه به میزان برق مورد نیاز برای اجرای سرورها یا شهرها، باید فورا مشخص شود که تعمیر سیستم های یو پی اس بسیار خطرناک است. اجزای موجود در UPS ها می توانند ولتاژ های بسیار بالا را ذخیره کنند، مانند نمایشگرهای تلویزیون و کامپیوتر.

اگر این انرژی نادرست تخلیه شود، آسیب جدی می تواند منجر شود. به همین دلیل Digitron از تکنسین های بسیار آموزش دیده با ابزارهای مناسب و PPE (تجهیزات حفاظتی شخصی) که برای تعمیر تجهیزات تعمیر و نگهداری برق اضطراری یو پی اس استفاده می شود، استفاده می کند.

خدمات Digitron همه اشکال (و اندازه ها!) از سیستم های UPS

تعمیر سیستم های یو پی اس می تواند یک چالش باشد، زیرا اغلب آنها نه تنها در اندازه های مختلف، بلکه در فرم نیز متفاوتند. با توجه به کاربرد گسترده آن، اندازه و فرم مشخصی برای سیستم های یو پی اس وجود ندارد. اما به طور کلی، منبع تغذیه بدون وقفه در دو عاملی عمومی قرار دارد: سیستم های برج و رکاب.

تعمیر و نگهداری ups و باتری یو پی اس

مدل های برج، واحدهای آزاد هستند که می توانند بر روی یک میز، میز یا طبقه نصب شوند، بسیار شبیه یک برج دسکتاپ. مدل های برج معمولا برای برنامه های کاربردی کوچکتر استفاده می شود.

تعمیر و نگهداری ups دارای قفسه های مغناطیسی می باشند که شامل شبکه های بزرگتر، سرورها و دیگر سیستم های و زیرساخت های انرژی بالا هستند. پایه های پایه، درست به نام آنها، ساخته شده است که در قفسه ها و یا دیگر محوطه های مشابه نصب شده است.

این اجازه می دهد تا برای سازمان های قابل تنظیم بیشتر و سهولت بیشتر در پوسته پوسته شدن. بعضی از سازمانها ده ها یا صدها نفر از UPS ها را در اختیار شبکه های خود قرار می دهند تا با تقاضای قدرت مواجه شوند.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *