خانه / یو پی اس / تعمیر و نگهداری برق اضطراری

تعمیر و نگهداری برق اضطراری

تعمیر و نگهداری برق اضطراری

تعمیر و نگهداری برق اضطراری چرا شرکت ها از سیستم های یو پی اس استفاده می کنند

مهم نیست که دستگاه های الکترونیکی خود ساده یا پیچیده باشند، یک چیز وجود دارد که همه آنها را متحد می کند: برای کارکردن به برق نیاز دارند.

با این حال، تفاوت زیادی بین داشتن چراغ در خانه شما وجود دارد، و داشتن سرورهایی که برای کسب و کار و یا سازمان شما ضروری است، به طور ناگهانی کار می کنند.

بدتر از همه، اکثر تجهیزات الکترونیکی و رایانه ای در صنعت و کسب و کار به شدت در برابر ضربه های قدرت حساس هستند که اغلب همراه با ناگهانی از دست دادن قدرت هستند.

شما نمی خواهید تجهیزات خود را خاموش کنید، و قطعا نمی خواهید آن را شروع نکنید.

تعمیر و نگهداری ups

به همین دلیل میلیون ها کسب و کار، عملیات صنعتی، بیمارستان ها، سازمان های دولتی و موسسات آموزشی بر روی ظرفیت های با ظرفیت بالا یو پی اس – منابع برق اضطراری (یا منابع برق اضطراری) تکیه می کنند.

هنگامی که برق خاموش می شود، UPS ها بلافاصله نیروی پشتیبان اضطراری را فراهم می کنند که توسط باتری یو پی اس بزرگ ارائه می شود و اجازه می دهد عملیات بدون وقفه در خاموش شدن کوتاه مدت ادامه یابد.

در مورد قطع برق های طولانی، سیستم های یو پی اس به کارکنان و کارکنان زمان را برای تعطیل کردن تجهیزات ظریف به شیوه ای کنترل شده و یا انتقال به منابع متناوب قدرت می دهد.

انعطاف پذیری دستگاه های UPS

دستگاه های UPS به شدت در مقیاس متفاوت هستند، از 20 دستگاه که می تواند یک کامپیوتر رومیزی را برای چند دقیقه قدرت دهد، به سیستم هایی که ده ها یا صدها هزار دلار هزینه می کنند و می توانند کل ساختمان ها را تامین کنند.

مقیاس لازم یو پی اس بستگی به مقیاس عملیاتی که پشتیبانی می کند.(به شما ایده مقیاس پذیری چنین دستگاه هایی بدهید: بزرگترین یو پی اس در جهان، که به صورت خلاقانه به نام Battery Energy Storage System ذخیره می شود، به عنوان منبع منبع پشتیبان برای کل شهر Fairbanks، آلاسکا استفاده می شود.)

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *