خانه / تعمیر یو پی اس / تعمیر و سرویس یو پی اس

تعمیر و سرویس یو پی اس

تعمیر و سرویس یو پی اس

تعمیر و سرویس یو پی اس :هر یو پی اس باید به طور منظم سرویس دهی شود تا اطمینان بدست آید که آن به درستی عمل می کند و باطری های آن در شرایط مناسب کار می کنند. یک نمایندگی خوب تعمیرات یو پی اس نیاز است تا تعمیر و نگهداری اطمینان لازم به دست اید .

برخی از مشتریان با یک اشتراک سالانه ساده که امکان دسترسی یک مهندس را در یک زمان مشخص فراهم می کند، محسوب می شود. دیگران یک سرویس جامع تر را ترجیح می دهند. یک قرارداد خدمات یو پی اس سیستم های متناسب با تمام نیازهای شما می تواند باشد.

دیزل ژنراتور و یو پی اس بزرگ

برای ژنراتورهای دیزلی و برای سیستم های تامین برق اضطراری با بیش از 3 کیلو وات این کار معمولی است که یک مهندس حداقل سالیانه را چک کند تا فیلترهای هوا، فیلترهای روغن و روغن را در صورت لزوم تغییر دهد، پاک کردن گرد و غبار انباشته و اطمینان از اجرای درست تجهیزات.

در طول بازدید مهندس سطح خروجی خطوط و سیگنال های مختلف را بررسی می کند. اینها وارد شده و در مقایسه با داده های جمع آوری شده در بازه های قبلی برای شناسایی هر یک از اجزای بالقوه معیوب، بنابراین تعمیرات می تواند قبل از شکست انجام شود.

تعمیر و نگهداری یو پی اس

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات یو پی اس ، سرویس و یا خرید انواع یو پی اس و باتری یو پی اس با مارک های مختلف با نمایندگی کیان صنعت تماس حاصل فرمایید.

قرارداد نگهداری معمولا به سرعت می تواند ایجاد شود. در مواردی که یک واحد از زمان گارانتی آن است، معمولا درخواست بازرسی اولیه قبل از قرارداد را قبل از شروع انجام می دهیم. هنگامی که این تکمیل می شود، قرارداد می تواند تقریبا بلافاصله موثر باشد.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *