خانه / باطری یو پی اس / تعمیر باتری یو پی اس

تعمیر باتری یو پی اس

تعمیر باتری یو پی اس

تعمیر باتری یو پی اس : بیشترین باتری هایی که در یو پی اس ها استفاده می شود و کار ذخیره  انتقال انرژی به یو پی اس را انجام می دهد ،باتری های سرب اسید است که این نوع باتری های یو پی اس در مقابل ریزش بسیار مقاوم هستند.در این نوع باتری ها به جای داشتن اید مایع از یک نوع ژل مخصوص و یا رب به عنوان الکترولیک استفاده می شود.

دلایل اصلی خرابی این باتری ها نیز گرمایش بیش از حد باتری ها و تخلیه بیش از اندازه الکترولیک  می باشد و دخیر سازی بیش از اندازه که باعث سولفاتاسیون برگشت نا پذیر می شود.

تعمیر باتری یو پی اس
تعمیر باتری یو پی اس

خرابی باتری یو پی اس

هنگام استفاده از این نوع باتری ها محیط اطراف یو پی اس به حدی گرم می شود که باعث خارج شدن مقدار جزئی از الکترولیت می شود.تولید کافی الکترولیت در باتری باعث خشک شدن خمیر داخلی آن می شود. و این کار فایده زیادی برای باتری یو پی اس ندارد.تعمیر این مشکلات باتری نیاز به تخصص خاص خود دارد اما ما برای جلو گیری از خشک شدن خمیری داخل آن  می توانید کلاه های خارجی به همراه مهرو موم باز کنید و مقداری آب مقطر مخصوص در آن بریزید، مقدار آب به اندازه باشد که زمانی که باتری برگرداندید آب از آن خارج نشود.

اما قبل از انجام این کار باید به نکته ای توجه کنید: اگر باتری دچار تورم و یا ترک بوده به هیچ وجه در آن آب نریزید و در این حالت باید باتری را تعویض کنید. برای دریات اطلاعات بیشتر باید به متخصصان تعمیر یو پی اس رجوع کنید.

شما برای تعمیر یو پی اس و باتری یو پی اس خود می توانید با نمایندگی تعمیر و نصب و فروش انواع یو پی اس و باتری یو پی اس در تهران و شهرستان ها تماس حاصل فرمایید.نمایدنگی کیان یو پی اس این امکان را برای شما فراهم کرده که به راحتی با متخصصان صحبت و دریافت اطلاعات کنید.

 

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *