خانه / تعمیر یو پی اس / تعمیرکار یو پی اس

تعمیرکار یو پی اس

تعمیرکار یو پی اس

تعمیرکار یو پی اس به این ترتیب، ممکن است در هر نقطه از 100 دلار در واحد یو پی اس کم پایان به هزاران نفر خرج شود. مهمترین گام در انتخاب و فرآیند خرید یو پی اس شما این است که قبل از صرف هزینه های دشوار خود را در دنده ای که (یا بدتر، تحت فشار) برای وضعیت خود، صرفه جویی کنید و نیازهای برق خود را مشخص کنید.

اول، درباره تمام سیستم های خانگی یا اداری که نیاز به حفاظت از قدرت گسترده ای که توسط یک واحد یو پی اس تامین می شود، فکر کنید، در صورت قطع برق و یا هر دو، باقی بمانید. برای هر خواننده، یک تنظیم متفاوت وجود دارد، به عنوان مثال، ما قصد استفاده از خانه خود را به عنوان یک الگو برای کمک به شما در مورد همه نیازهای مختلف قدرت موجود در یک محیط مسکونی معمولی فکر می کنم.

آشکار ترین سیستم کامپیوتر شماست. در مورد ما دو رایانه رومیزی در خانه ما وجود دارد – یکی در یک دفتر خانه و یکی در اتاق بازی کودک.

تعمیرکار یو پی اس در تهران

کمتر آشکار، اما هنوز هم مهم است، هر سیستم کامپیوتری ثانویه مانند یک سرور رسانه های خانگی یا دستگاه ذخیره سازی متصل به شبکه استفاده می شود برای تهیه پشتیبان محلی. در مورد ما یک سرور سرور / سرور پشتیبان در زیر زمین داریم.

علاوه بر رایانه های اولیه و رایانه های کمکی، آیا دستگاه های الکترونیکی دیگری وجود دارد که می خواهید از قطع برق ها محافظت کنید و یو پی اس آنلاین نگه دارید؟ در مورد ما همچنین یک مودم کابلی، روتر و گره Wi-Fi داریم که می خواهیم از از دست دادن قدرت محافظت کنیم. برای مثال مودم کابلی معادل «shutdown graceful» وجود ندارد، اما مودم کابلی خاص ما ظریف است و پس از قطع برق نیاز به بازنشانی دستی دارد.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *