خانه / تعمیر یو پی اس / تعمیرات ups در محل

تعمیرات ups در محل

تعمیرات ups در محل

تعمیرات ups در محل شکل کامل یو پی اس منبع برق اضطراری یا برق اضطراری است. این یک دستگاه الکتریکی است، وقتی که قدرت ورودی به طور معمول شکست می خورد، قدرت اضطراری را به بارهای مختلف می دهد.

یک یو پی اس از یک سیستم برق اضطراری نوسان می یابد که با فراهم آوردن انرژی ذخیره شده در باتری ها ، خازن های فوق العاده، ایمنی نزدیک به لحظه از وقفه های برق I / P را فراهم می کند.

زمان اجرای باتری برای اکثر یو پی اس ها نسبتا کوتاه است اما برای شروع یک منبع برق آماده به کار کافی است. هدف اصلی ups، حفاظت از تجهیزات مانند رایانه، تجهیزات الکتریکی، کامپیوتر و مراکز داده زمانی است که اختلال در قدرت وجود دارد.

این دستگاه یک کامپیوتر را در حال اجرا برای چند دقیقه پس از خرابی قدرت نگه می دارد و از داده ها در کامپیوتر محافظت می کند.

در حال حاضر انواع مختلفی از سیستم های یو پی اس  وجود دارد که دارای جزء نرم افزاری هستند که شما را قادر می سازد تا پشتیبان گیری خودرو را انجام دهید در صورتی که هیچ وقت از کامپیوتر دور نباشد.

تعمیرات apc ups در محل

نمودار مدار یو پی اس در زیر نشان داده شده است، که نشان می دهد که چگونه باتری های این دستگاه در حین اختلال در قدرت کنترل می شوند. ولتاژ ورودی سیم پیچ اولیه ترانس ولت است.

سیم پیچ ثانویه ترانسفورماتور  می تواند تا 15 ولت افزایش یابد اگر مقدار حداقل 12 ولت 2 آمپر باشد.

فیوز برای حفاظت از مدار جفت از مدار کوتاه استفاده می شود. حضور الکتریکی باعث می شود که به نور خیره شود. چراغ ال ای دی روشن می شود و باعث بروز اختلال در برق می شود و باطری یو پی اس برتری خواهد داشت.

این مدار برای ایجاد الگوی انعطاف پذیر تر طراحی شده است که با استفاده از باتری ها و تنظیم کننده های مختلف برای ارائه ولتاژ های تنظیم شده و غیر قابل تنظیم، می توان آن را اصلاح کرد.

با استفاده از دو باتری 12 ولت در سری و یک ورودی مثبت از 7815 تنظیم کننده، ما می توانیم تامین 15 ولت را کنترل کنیم.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *