خانه / یو پی اس / تعمیرات یو پی اس

تعمیرات یو پی اس

تعمیرات یو پی اس

تعمیرات یو پی اس به چه صورت انجام می شود؟ تعمیرات یو پی اس شامل چه مراحلی است؟ در این نوشته قصد داریم به بررسی تعمیرات یو پی اس بپردازیم.
حال سوال اساسی که مطرح می شود این است که چگونه می توان از یک یو پی اس معیوب مجدد استفاده کرد؟ در صورت خرابی یو پی اس عجله نکنید و آن را دور نیندازید زیرا ممکن است دستگاه شما به طور کامل خراب نشده باشد و قابلیت تعمیر و استفاده مجدد داشته باشد.
گاهی اوقات تعمیر یک یو پی اس معیوب ظرف مدت چند دقیقه صورت می گیرد.شاید این پیشنهاد را شنیده باشید که در صورت خرابی دستگاه جدید بخرید.باید به اطلاع شما برسانیم که این پیشنهاد فقط جنبه تبلیغاتی و به منظور افزایش فروش به شما ارائه می گردد.
طول عمر مفید یک یو پی اس به میزان قطع شدگی برق در طول مدت خاص بستگی دارد.در اغلب موارد باطری یو پی اس دچار عیب و خرابی می شود و خود دستگاه سالم است.شاید این خرابی به دلیل سوختگی فیوز باشد و در صورت تعویض دستگاه مجدد راه اندازی می شود.
سعی کنید در هنگام خرید یو پی اس از محصولاتی استفاده کنید که دارای گارانتی باشند و در زمان تعمیرات یو پی اس بتوانید از گارانتی محصول استفاده کنید.کیان یو پی اس ارائه دهنده گارانتی مطمئن برای محصولات خود است که در زمان خرید آن را دریافت می کنید.کیان یو پی اس خدمات ویژه ای در زمان خرابی و تعمیرات یو پی اس به شما ارائه می دهد که برای اطلاع از دقیق از این خدمات می توانید با مشاوران ما تماس برقرار کنید.

مراحل تعمیرات یو پی اس

1.نسبت به سالم بودن فیوز اطمینان حاصل کنید.بررسی کنید که آیا فیوز خراب است یا خیر.در صورت خرابی باید آن را خارج کنید و تعویض نمایید.فیوز نرمال A3A5 می باشد.
2.در زمان باز کردن پیچ ها دقت کنید که از قسمت عقب باز شوند و سرپوش دستگاه را بردارید.
3.کابل هایی که باتری وصل شده اند را قطع کنید.رنگ این کابل ها قرمز و سیاه می باشد.
4.باتری را خارج کنید.در صورت توان از روی آن عکس بگیرید یا اگر خواهان اطلاعات دقیق هستید مقدار روی آن را یادداشت کنید.زیرا در بیشتر موارد شما نمی توانید بفهمید که روی باتری چه چیزی یادداشت شده است.
5.برای خرید باتری عکس گرفته شده یا اطلاعات یادداشت شده را به فروشگاه لوازم الکترونیکی ببرید تا نسبت به خرید باتری مطمئن عمل کنید.
6.باتری خریداری شده را در جای مناسبی که برای تعبیه شده است قرار دهید.
7.کابل هایی که در بالا ذکر کردیم(کابل های قرمز و سیاه) را به باتری متصل کنید.
8.درپوش دستگاه را مجدد قرار دهید.
9.حال یو پی اس را روشن کنید.
در اکثر موارد یو پی اس مجدد راه اندازی می شود.در غیر اینصورت با ما تماس برقرار کنید تا شما را به نزدیک ترین نمایندگی خود معرفی کنیم.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *