خانه / تعمیر یو پی اس / تعمیرات یو پی اس فاراتل

تعمیرات یو پی اس فاراتل

تعمیرات یو پی اس فاراتل

تعمیرات یو پی اس فاراتل :Upsدستگاهی است برای ذخیره سازی منبع برق برای دستگاه های مصرفی است. یو پی اس هایی چون با ظاهر های مختلف و شکل های مختلف و ویژگی های مختلف وجود دارد که در این ویژگی ها پرت های مختلف و پرت های کم تری و بیشتری وجود دارد

هم چنین برق دهی در دستگاه های مصرف کننده وظیفه ی اصلی یو پی اس برق دهی به دستگاه های مصرف کننده است.کارایی یو پی اس به این شکل است که زمانی که برق شهر قطع شود و برق مصرف کننده میرود کارایی این دستگاه در این زمان شروع به کار میکند و برق را به دستگاه های مصرفی در زمان نبود برق به دستگاه ها میدهد.

تعمیرات یو پی اس فاراتل
تعمیرات یو پی اس فاراتل

ویژگی یو پی اس ها

ویژگی یو پی اس ها به 2دسته تقسیم میشود یو پی اس های آفلاین و آنلاین که یو پی اس های آفلاین به این شکل کار میکنن که به صورت اتوماتیک در صورت نبود برق یو پی اس شروع به کار و به دستگاه های مصرفی برق مورد نیاز خود را میدهد.

 یو پی اس های آنلاین به این شکل است که در صورت نبود برق و ولتاژ بالا آن را دفع میکند و در صورت قطع شدن برق به دستگاه هایی که نیاز به برق دارد برق رسانی میکند و ولتاژ را نسبت به آن دستگاه تانظیم میکند.

زمان بازدهی باتری یو پی اس به دستگاه های یو پی اس بین 5دقیقه تا 15زمان است اما برا اینکه بهتر عمل کند بهتر است یک منبع برق داشته و به آن متصل کنیم قطعات تشکیل دهنده ی خود در یک یو پی اس به صورت خلاصه به این شکل است که یک برد است.

که تعدادی پرت به آن متصل شده است و یک باتری که زمانی که به برق شهر متصل شود برق مورد نیاز را که در باتری میتواند ذخیره کند ذخیره میکند.

برای تعمیر یو پی اس بسیار کم است که خراب شود بهتر است یک مقدار مشاوره بگیرید چرا که هر جا بروید میگویند ارزش تعمیر یو پی اس ندارد گاهی اوقات با عوض کردن قطعه ای کوچک مانند اولش برایتان کار کند زمان کارکرد یک یو پی اس بین یک تا 2سال به صورت متداول است. در صورت مشاوره خرید و تعمیر و سوالات میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *