خانه / تعمیر یو پی اس / تعمیرات یو پی اس در منزل

تعمیرات یو پی اس در منزل

تعمیرات یو پی اس در منزل

تعمیرات یو پی اس در منزل و اینکه اتصال TCP / IP بیش از اترنت: یو پی اس با ارتباطات RS-485 ساخته خواهد شد که به وضعیت زمان واقعی سیستم، نشانگر زنگ، اندازه گیری های سیستم و تمام اطلاعات تاریخی اجازه می دهد تا از طریق یک کارت SNMP TCP / IP پروتکل اترنت به طور مستقیم به یک سرور HTTP یا شبکه های LAN متصل می شود.

محوطه های دارای محدوده خارج از محدوده: یو پی اس ساخته خواهد شد برای تحمل سخت ترین محیط های در فضای باز – شن، برف، باران، نمک، و غیره. محوطه به استاندارد NEMA 3، 3R، 4، 4X، 12 … ساخته شده است.

برای سیستم های بزرگ (400 کیلو وات +) یا برنامه های روشن کلید، یو پی اس می تواند به یک ظرف ISO متصل شود که امکان حمل، جای گذاری و نگهداری آسان را فراهم می کند.

تولید کننده باید طراحی، ساخت و آزمایش یو پی اس را به رضایت کاربر. در صورت درخواست، تولید کننده باید حمل یو پی اس رابه مقصد درخواست کاربر ترتیب دهد.

تعمیرات یو پی اس در منزل در تهران

باید نقشه ها و کتابچه های مورد نیاز را با تجهیزات تهیه و ارائه نماید.

آماده سازی سایت

مالک باید سایت خود را برای نصب یو پی اس آماده کند.

صاحب باید برق کاران محلی را برای نصب یو پی اس ترتیب دهد.

 خرید یو پی اس باید مطابق با کدهای محلی و توصیه های نصب شده نصب شود.

خدمات زمینه، راه اندازی، و بازرسی

یو پی اس باید توسط نماینده خدمات زمین از OEM بررسی و بررسی شود تا تأیید صحيح نصب شود.

یو پی اس باید توسط نماینده خدمات زمینه از OEM آغاز شود تا عملیات مناسب انجام شود. نماینده OEM باید خدمات راه اندازی، آموزش و دیگر خدمات متفرقه مورد نیاز برای پشتیبانی از نصب یو پی اس را در صورت درخواست توسط کاربر ارائه دهد.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *