خانه / یو پی اس / برق اضطراری بیمارستان

برق اضطراری بیمارستان

برق اضطراری بیمارستان

برق اضطراری بیمارستان یک روش تست نهایی برای محصول شامل چک کردن تمام مشخصات عملکرد و حداقل “سوزاندن” در دوره است. یک روش آزمون در محل باید شامل بررسی کنترل ها و شاخص ها پس از نصب تجهیزات باشد.

1.6.3 ذخیره سازی، اداره و تحویل: تجهیزات باید بر روی یک پالت چوبی مناسب برای بارگیری لودر حمل شود. تجهیزات باید با ورقه های پلاستیکی پوشیده شود تا از گرد و غبار و خاک جلوگیری به داخل واحد در حین حمل و نقل شود.یو پی اس برای حمل و نقل بین المللی، پالت چوبی ساخته خواهد شد از چوب درمان شده و باید تمام مشخصات دیگر مورد نیاز برای حمل و نقل بین المللی را برآورده کند.

پیشنهاد 1.7.1: ورق های برش کاتالوگ و یا ورق های داده شده توصیف تجهیزات پیشنهادی با پیشنهاد ارائه می شود. فهرست کاربران پس از درخواست در اختیار شما قرار می گیرد تا نام ها، مکان ها و سیستم های یو پی اس نصب شده را در اختیار شما قرار دهد. همه انحرافات از این مشخصات باید در لیست ذکر شده و با پیشنهاد همراه باشد.

سیستم برق اضطراری بیمارستان

1.7.2 پذیرش سفارش: حداقل دو مجموعه از نقشه های نصب، نشان دادن ابعاد، وزن، اتصالات و نمودار یک خط یو پی اس را به خریدار برای استفاده در برنامه ریزی نصب و راه اندازی سیستم ارسال می کند.

 مدار برق اضطراری بیمارستان تصویب رسمی: اگر تصویب رسمی ارائه برای پروژه لازم باشد، قبل از طراحی / ساخت یو پی اس شروع به درخواست، ارائه و تایید زیر می کنید:

طرح کلی تجهیزات

نمودار اتصال کابل کشی خارجی

تجهیزات نمودار یک خطه قدرت

طراحی ارتفاع بالابر

“دیگر” نمودار ارزیابی سایت

1.7.4 تحویل تجهیزات: حداقل پس از ورود آن به مقصد نهایی، تجهیزات زیر باید ارائه شود:

راهنمای عملیات و تعمیر و نگهداری

روش نصب سیستم

روش های عملیات سیستم

دستورالعمل عیب یابی سیستم

نیازهای تعمیر و نگهداری سیستم

لیست لوازم یدکی توصیه شده

گزارش تست نهایی کپی

گارانتی

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *