خانه / یو پی اس / بازدید دوره ای یو پی اس

بازدید دوره ای یو پی اس

بازدید دوره ای یو پی اس

بازدید دوره ای یو پی اس همانطور که گفته شد، اندازه و فرم سیستم های یو پی اس می تواند بسیار متفاوت باشد. اما تا زمانی که سازمان شما قادر به ارسال سیستم یو پی اس خود به مرکز تعمیر و نگهداری جنوب کالیفرنیا خود باشد، Digitron می تواند یو پی اس خود را تعمیر کرده و آن را در حالت کار کامل بازگرداند.

بعضی از مسائل مکرر ما سرویس ما عبارتند از خازن های خسته کننده، مسائل مربوط به تخته و سخت افزار و البته باتری های قدیمی یو پی اس که دیگر هزینه ای ندارند.

بسیاری از مدل ها و مدل های سیستم های یو پی اس

بازدید دوره ای یو پی اس بسیاری از افراد و سازمان ها دارای یک نام تجاری خاص یا حتی مدل یو پی اس هستند که به دلیل تجربه گذشته به آنها قسم می خورند. شاید محبوب ترین و محبوب ترین مدل های یو پی اس APC ساخته شده است، که بیش از 30 سال از تولید UPS ها و سایر دستگاه های الکترونیکی ساخته شده است.

سرویس و نگهداری ups

بازدید دوره ای یو پی اس

اما آنها قطعا تنها نام تجاری نیستند. دیگر تولید کنندگان از سیستم های UPS بالا پایان شامل Tripp Lite،CyberPower،PowerVar، Avocent،Eaton،Emerson، و Liebert است.

در حالی که بسیاری از این مارک ها نسبتا مبهم هستند، برخی از شرکت های قابل تشخیص نیز دستگاه های تعمیرات یو پی اس مانند توشیبا، سامسونگ و ژنرال الکتریک را تولید می کنند.

ما در تعمیر انواع یو پی اس های با ظرفیت بالا تخصص می کنیم.نمونه ای از دو نمونه از خدمات ما شامل Tripp Lite و APC Smart و Smart On-Line سری از سیستم های یو پی اس شبکه و سرور است.

ما همچنین تجربه در تعمیر UPS ها برای استفاده و حفاظت از سیستم های صوتی / تصویری، UPS های پزشکی برای حفاظت از مراقبت از بیمار و سایر مدل ها با برنامه های تخصصی داریم.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *