خانه / یو پی اس / باتری یو پی اس

باتری یو پی اس

باتری یو پی اس

باتری یو پی اس برق مورد نیاز آنها را تامین می کند.یو پی اس ها معمولا در درون خود یک باتری دارند که در زمانی که جریان برق در حالت عادی است آن را شارژ می کنند و زمانی که برق قطع می شود و یا تغییراتی در ولتاژ صورت می گیرد این دستگاه به صورت خود کار برق مورد نیاز وسایل را تامین می کند و این تغییر حدود 2 میلی ثانیه طول خواهد کشید به همین دلیل است که وسایل الکترونیکی آن را متوجه نخواهند شد و به کار خود ادامه خواهند داد.

نمایندگی باطری ups

يو پي اس ها از نظر نحوه ی عملکرد به سه دسته تقسیم می شوند  که عبارتند از:آفلاین ، آنلاین  و لاین اینتراکتیو ، که هر کدام عملکرد خاص نسبت به خود را دارند.

یو پی اس apc: آنها از برق شهر استفاده می کنند و در زمان قطع برق ، وارد مدار می شوند و برق باتری را به برق مورد نیاز وسایل تبدیل می کنند.این مدل دارای کارایی و ویژگی های پایه ای می باشند.

مدل آنلاین و یا برخط:این مدل در واقع نسخه ی ارتقا یافته ی آفلاین است و علاوه بر زمان قطع برق در زمانی که نوسانات برق رخ می دهد نیز ، برق مورد نیاز دستگاه ها را تامین می کنند.

مدل لاین اینتراکتیو : این نوع از یو پی اس ها ولتاژ خروجی را در زمان عادی توسط یک ترانسفورماتور  تثبیت می کنند و در شرایط طبیعی  جریان خروجی پس از تصحیح و پاکسازی ورودی از هرگونه نویز و نوسان  تامین می شود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

بهترین یو پی اس بازار

بهترین یو پی اس بازار

بهترین یو پی اس بازار بهترین یو پی اس بازار : امروزه در بازار خرید و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *