خانه / دسته‌بندی نشده / باتری یو پی اس هیتاکو

باتری یو پی اس هیتاکو

باتری یو پی اس هیتاکو

باتری یو پی اس هیتاکو و یو پی اس، منبع تغذیه بدون وقفه، منبع تغذیه بی وقفه، یک دستگاه الکتریکی است که برق اضطراری را به یک بار تحویل می دهد زمانی که منبع تغذیه ورودی، به طور معمول برق، نتواند.

یو پی اس به طور معمول برای محافظت از سخت افزار مانند کامپیوترها، مراکز داده، تجهیزات مخابراتی و یا سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می شود که در آن قطع برق غیرمنتظره می تواند موجب آسیب، تلفات، اختلال در کسب و کار جدی و یا زیان داده شود.

سیستم تامین برق اضطراری
سیستم تامین برق اضطراری

منبع تغذیه بدون وقفه یا UPS معمولا به عنوان راه حل نهایی برای مشکالت برق با ارائه پشتیبان گیری برق مستمر و قدرت تهویه مطرح می شود.

Hitachi تکنولوژی تهیه پشتیبان با کیفیت بالا را ارائه می دهد و تمام راه حل های طراحی سفارشی را برای درخواست های کاربردی ارائه می دهد.

با یک فلسفه طراحی برای انجام بهتر در شرایط عملیاتی شدید، سری i4 + دارای دامنه ای از 5 تا 225 کیلو وات است و از فن آوری پردازنده های سیگنال دیجیتال (DSP) استفاده می کند تا حلقه کنترل سیستم پایدار، قابل اعتماد و رانش آزاد شود.

بخش های متفاوتی با سرعت بالا CAN می توانند پاسخ سیستم را بسیار سریع برای رسیدگی به شرایط بارگذاری شدید گذرا انجام دهند. باتری یو پی اس صنعتی تک فاز i4 یک دستگاه قدرت هوشمند با معماری اتوبوس ساندویچ است که باعث می شود سیستم بسیار کارآمد و قابل اعتماد باشد.

کاتالوگ کاتالوگ I4 + (فرمت PDF، 4.5 مگابایت)

سیستم های صنعتی یو پی اس – تک فاز i4 + سری

i6 سه فاز صنعتی سیستم های یو پی اس

هیتاچی i6 سه فاز صنعتی UPS ها با برد 10 تا 500 کیلو وات از تکنولوژی پردازش سیگنال های دیجیتال (DSP) و بخش های با سرعت بالا برای ارتباط با مدارهای CAN استفاده می کند تا سیستم سریع و پاسخگو را قادر به اداره کردن شرایط بارندگی شدید کند.

این سیستم ها طراحی شده اند تا راهکارهای پشتیبان گیری قدرت و کیفیت قدرت را برای برنامه های کاربردی مهم در پالایشگاه ها، پتروشیمی، تولید برق، فولاد و فلزات، صنایع فرایند و همچنین برنامه های کاربردی پردازش اطلاعات بحرانی طراحی کنند.

لیست قیمت باتری هیتاکو

کاتالوگ سری i6 (فرمت PDF، 4.2 مگابایت)

سیستم های صنعتی یو پی اس – سه فاز i6 سری

سیستم های یو پی اس سه فاز i6s

سیستم های صنعتی یو پی اس – سه سری فاز i6s

سیستم های یو پی اس صنعتی سه فاز i6e + سری

با رتبه 60 کیلو وات تا 500 کیلو وات، هیتاچی i6c از بار انتقادی خود با طراحی سبز انرژی و فناوری های پیشرفته و ویژگی های چند محافظ پشتیبانی می کند. مصرف انرژی آن کاهش می یابد هزینه ها را کاهش می دهد و اینورتر مبتنی بر IGBT بسیار کارآمد است تا کارایی کلی را افزایش دهد.

همراه با افزایش ظرفیت و یک کنترل دیجیتال مبتنی بر ریزپردازنده، i6c یک راه حل جمع و جور، سبک وزن و بسیار کارآمد برای نیازهای تجاری شما است.

کاتالوگ سری i6e + (فرمت PDF، 4.4 مگابایت)

سیستم های صنعتی یو پی اس – سه فاز i6e + سری

True On Line دو تکنولوژی تبدیل. به طور کامل Sine-Wave را بازسازی می کند، بنابراین تجهیزات شما نه تنها زمان پشتیبان گیری، بلکه قدرت تمیز و خنثی نیز می شود.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *