خانه / یو پی اس / باتری یو پی اس مک

باتری یو پی اس مک

باتری یو پی اس مک

باتری یو پی اس مک باتری های یو پی اس را می توان به عنوان قلب این سیستم در نظر گرفت و افزایش تعداد آنها می تواند عملکرد این سیستم را بهبود بخشیده و کارایی آن را افزایش داد.

باتری یو پی اس یا همان سیلد اسید به باتری های بدون نیاز به نگهداری معروف می باشند و معمولا دارای طول عمر بالایی می باشند.

افزایش تعداد این باتری ها یو پی اس باعث می شود که یو پی اس بتواند تعداد بیشتری از دستگاه ها را ساپورت نماید و بتواند با قدرت بیشتری آن ها را ساپورت کند.

این بدین معنی است که اگر زمان قطع برق طولانی شود ، یو پی اس می تواند مدت زمان بیشتری برق دستگاه ها را تامین کند و دیگر اختلالی در عملکرد دستگاه ها به وجود نخواهد آمد و آنها بدون وقفه به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

برای مشاهده آموزش کار با یو پی اس وارد صفحه شوید.

حتی در زمان قطع برق هم دستگاه ها لحظه ای متوقف نخواهند شد زیرا زمان سوئیچ یو پی اس از برق شهری به برق باتری ، زمانی در حد میلی ثانیه است و دستگاه ها آن را متوجه نخواهند شد.

یو پی اس فاراتل 3000

پیشنهاد می شود در زمان خرید باتری برای یو پی اس سعی نمایید ، محصولی را خریداری نمایید که دارای کیفیت بالایی باشد ، شاید در ابتددا مجبور شوید هزینه ی بیشتری صرف نمایید ، اما این امر در طولانی مدت در کاهش هزینه های شما خیلی تاثیر خواهد بود زیرا این باتری ها دارای طول عمر بالایی می باشند و اگر در شرایط مطلوبی از آنها نگهداری شود به زودی آسیب نخواهند دید.

این باتری ها بهتر است در محیط هایی نگهداری شوند که رطوبت کم تری داشته باشند و دمایی بین 15 تا 20 درجه داشته باشند.

تعداد این باتری ها را می توان بسته به نیاز انتخاب نمود و تعداد دستگاه ها و میزان توانی که مورد نیاز ما می باشد در این انتخاب بسار تاثیر گذار می باشند .

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *